Deniz Seki Kimdir?

Deniz Seki Kimdir?

Şarkıcı Deniz Seki kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu gibi internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Deniz Seki Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkıcı Deniz Seki kaç yaşında olduğu merak ediyorsanız Deniz Seki’nin doğum tarihi 1 Temmuz 1970 yılıdır. Deniz Seki’nin doğum yeri İstanbul’dur. Deniz Seki Maçka Süheyla Artam İlkokulu’nda, daha sonra yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi’nde eğitimini tamamladı. TRT televizyonunun düzenlemiş olduğu sunuculuk ile ilgili sınavlara katılmış ve yarışmayı kazanarak sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Deniz Seki 1993 senesinden itibaren müzik ile ilgilenmeye başlamış ilk olarak reklam filmlerinde seslendirme görevinde bulundu. Ardından ise tanınmış çok sayıda önemli sanatçının vokalistliğini yapmış ve bu sayede zamanla müzik konusunda kendini geliştirmiştir. Deniz Seki Pop Show 95 isimli şarkı yarışmasına katıldı. Bu yarışmada Deniz Seki birinci oldu.

Deniz Seki 1997 senesi ile beraber müzik marketlerde ilk kez albümü yer almaya başladı ve ilk albümünü piyasaya çıkarttı. Çıkarmış olduğu ilk albümle beraber dinleyicilerden tam not alarak müzik piyasasına iyi bir giriş yaptı.

1999 senesinde ikinci albümünü çıkartan sanatçı bu albümünde de ilk albümündekine benzer bir başarı elde ederek önemli mesafe kaydetti. 2002 senesinde 3. albümü ile sevenlerinin karşısında bulunmaya başlayan sanatçı bu albümünden birkaç şarkıya klip çekti. 2003 senesinde dördüncü kez albüm çıkartan sanatçı eski yıllara ait şarkıları seslendirdi.

Şarkıcı Deniz Seki kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu

Deniz Seki Evli mi?

Deniz Seki kiminle evlendi? Deniz Seki 1989 yılında Turhan Başaranoğlu ile evlendi ve 1992 yılında ayrıldı.

Deniz Seki Boyu Kaç?

Deniz Seki’nin boyu 1.74’tür.

Deniz Seki Kilosu Kaç?

Deniz Seki 58 kilodur.

Deniz Seki Hangi Burç?

Deniz Seki’nin burcu Yengeç’tir.

Şarkıcı Deniz Seki kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu

Deniz Seki Albümleri

  • 1997 – Hiç Kimse Değilim
  • 1999 – Anlattım
  • 2001 – Şeffaf
  • 2003 – Aşkların En Güzeli
  • 2005 – Aşk Denizi
  • 2008 – Sahici
  • 2011 – Sözyaşlarım
  • 2014 – İz
  • 2018 – Uzun Hikaye

Deniz Seki Instagram Hesabı

Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 867 bin takipçisi bulunmaktadır

instagram.com/denizseki

Deniz Seki ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın