Şarkıcı Ekin Uzunlar kimdir, nereli, kaç yaşında, burcu

Ekin Uzunlar Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır?

Şarkıcı Ekin Uzunlar kimdir, nereli, kaç yaşında, burcu gibi internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ekin Uzunlar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ekin Uzunlar’ın kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Ekin Uzunlar’ın doğum tarihi 21 Ağustos 1991 yılıdır. Ekin Uzunlar’ın doğum yeri Trabzon’dur. Ekin Uzunlar babasını 2002 tarihinde kaybetmiştir. Ekin Uzunlar müzik ile küçük yaşlarda ilgilenmeye başladı. Ekin Uzunlar lise eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde okumuştur.

Ekin Uzunlar “Teona” isimli müzik grubu içerisinde yer almıştır. Bu grup içerisinde kemençe çalan şarkıcı, akabinde ise gruptan ayrılarak kendi şarkılarını yapmaya başlamıştır.

2012 tarihinde ilk olarak seslendirdiği “Sır” isimli parça ile tanınan Ekin Uzunlar, daha sonra “Çaykara Dağları, “Alışamadı Gönlüm” ve “Duy Sesimi” gibi şarkılar seslendirmiştir. 2017 tarihinde seslendirdiği “Hediye” adındaki şarkı ve 2018’in son günlerinde seslendirdiği “Hüznün Gemileri” parçaları Youtube üzerinde büyük izleyici sayılarına ulaşmıştır.

Sadece söylediği parçalarla dikkat çekmeyen şarkıcı ayrıca çok sayıda önemli sanatçıya da kemençesi ile destek vermiştir. Bu sanatçıların başında Onay Şahin, Koliva, Adem Gümüşkaya ve Niyazi Koyuncu gelmektedir. Bir dönem oyuncu olarak Ekin Uzunlar “Tepenin Uşakları” isimli filmde rol almıştır.

Trabzonspor taraftarı olan ünlü şarkıcı zaman bulduğu vakitlerde Trabzon’da oynanan karşılaşmaları yerinden takip etmektedir.Kimdirkim.com Trabzonspor’u hayatının merkezine koyan şarkıcı, Trabzonspor’a mümkün olduğunca her desteği vermek istediğini dile getirmiştir.

Şarkıcı Ekin Uzunlar kimdir, nereli, kaç yaşında, burcu

Ekin Uzunlar Hangi Burç?

Ekin Uzunlar’ın burcu Aslan’dır.

Ekin Uzunlar Instagram Hesabı

Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 352 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/ekinuzunlar

Ekin Uzunlar ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir