Oyuncu Deniz Sipahi kimdir, Deniz Sipahi nereli, Deniz Sipahi'nin hayatı, biyografisi, Deniz Sipahi kaç yaşında, Deniz Sipahi boyu, kilosu kaç?

Deniz Sipahi Kimdir? Deniz Sipahi Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Deniz Sipahi kimdir, Deniz Sipahi nereli, Deniz Sipahi’nin hayatı, biyografisi, Deniz Sipahi kaç yaşında, Deniz Sipahi boyu, kilosu kaç? İşte Deniz Sipahi hakkında detaylar.

Deniz Sipahi Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Deniz Sipahi 25 Kasım 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur.

Akademi Türkiye yarışmasına katıldı. Ardından arkadaşları ile Popart grubunu kurarak sahne almaya başladılar.Bir yandan çeşitli mekanlarda sahne alırken şan dersi almaya da devam etti.

İlk dizi deneyimini Kız Kaçıran dizisinde Fatoş karakteri ile yaptı. Sonra Dürüye’nin Güğümleri dizisinde iki sezon boyunca Halime karakterini canlandırdı. Ne Gelen Var Ne Giden adlı filmde ve Deniz Yıldızı dizisinde rol aldı. 2015 yılında Can Tertip filminde, 2016 yılında ise Hayati Tehlike filminde karşımıza çıktı.

visum china
visum china

Deniz Sipahi Boyu, Kilosu Kaç?

Deniz Sipahi 1.67 boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.

Deniz Sipahi Burcu Nedir?

Deniz Sipahi yay burcudur.

Deniz Sipahi Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Hayati Tehlike (2016)
  • Deniz yıldızı (2013)
  • Büyük Günah (2013)
  • Bir Kadın Tanıdım (2011)
  • Dürüye’nin Güğümleri (2010)
  • Gönülçelen (2010)

Deniz Sipahi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir