Derya Bedavacı kimdir, nereli, Derya Bedavacı'nın hayatı, biyografisi, Derya Bedavacı kaç yaşında, Derya Bedavacı evli mi, eşi kimdir?

Derya Bedavacı Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Şarkıcı Derya Bedavacı hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Derya Bedavacı kimdir, nereli, Derya Bedavacı’nın hayatı, biyografisi, Derya Bedavacı kaç yaşında, Derya Bedavacı evli mi, eşi kimdir? İşte Derya Bedavacı hakkında merak edilen ayrıntılar…

Derya Bedavacı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Derya Bedavacı 1981 yılında Sivas’ta 7 çocuklu bir anne ve babanın 3. çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda ailesiyle birlikte İzmir’e yerleşti. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı. Liseden mezun olduktan hemen sonra belediye konservatuvarının TSM Korosuna katıldı. Bir süre koroya devam etti. Daha sonra İzmir’de çeşitli mekanlar da solistlik yapmaya başladı. Bu sırada Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı’nı kazandı. Mezun olduktan sonra yüksek lisansını da Ege Üniversitesi’nde tamamladı. Üniversite yaşantısı boyunca solistlik yapmaya devam etti.

Derya Bedavacı eğitimine devam ederken, kendisi gibi müzisyen olan Murat Bedavacı ile evlendi. Eşiyle birlikte profesyonel müzik yaşamına devam etti. Halen evli ve bir kız çocuk annesi olan Derya Bedavacı kızı doğduktan hemen sonra ilk bestesi olan Yıllanmış Eşya şarkısını yaptı. Sonrasında sahne çalışmalarının yanı sıra, beste ve söz çalışmalarına da ağırlık verdi. Kubat’ın “Al Ömrümü” albümünde “Veda”, “Buram Buram”, “Eyvallah”, Hakan Altun’un “Konu Aşk” albümünde “Saki”, 2018 Enbe Orkestrası’nın albümümde Ferhat Göçer’in okuduğu “Sana Ne”, Demet Akalın ‘’Ateş’’ albümündeki ‘Geberesice’ adlı şarkıların Derya Bedavacı’ya ait. 2016 yazında Hakan Altun ile yolları kesişti. Çok kısa bir süre içerisinde ilk albüm çalışması için stüdyoya girdi. ‘Sayende’ isimli ilk albüm çalışmasını çıkardı.

‘Sayende’ albümünün ardından Kavuşmalıyız, Deme, Naz Değil, Ama Geçecek, Affet ve Kalbimi Kırıyorlar Anne şarkılarıyla yıldızı iyice parlayan Bedavacı aşk acısı çekenlerin yüreğini titretmeye devam etti.

Derya Bedavacı Evli mi?

Müzisyen Murat Bedavacı ile evlidir. Derya Bedavacı’nın Ada Su adında kızı vardır.

Derya Bedavacı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir