Faruk Aran kimdir, nereli, Faruk Aran biyografisi, Faruk Aran kaç yaşında, Faruk Aran rol aldığı dizi ve filmler neler?

Faruk Aran Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

TRT1’de ekranlara gelen Al Sancak dizisinde Piyade Astsubay Üstçavuş Bora Cansız karakterini oynayan Faruk Aran’ın hayatı merak edilmeye başlandı. Peki Faruk Aran kimdir, nereli, Faruk Aran biyografisi, Faruk Aran kaç yaşında, Faruk Aran rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Faruk Aran hakkında merak edilen ayrıntılar.

Faruk Aran Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Faruk Aran 1995 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. TRT1’de ekranlara gelen Al Sancak dizisinde Piyade Astsubay Üstçavuş Bora Cansız karakterini oynamaktadır.

Faruk Aran Boyu Kaç?

Faruk Aran 1.85 metre boyundadır.

Faruk Aran Kaç Kilo?

Faruk Aran 78 kilodur.

Faruk Aran Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2023 – Al Sancak
  • 2021–2022 Destan
  • 2021 – İşte Bu Benim Masalım

Faruk Aran hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir