Derya Cebecioğlu kimdir, nereli, Derya Cebecioğlu kaç yaşında, Derya Cebecioğlu boyu, kilosu kaç?

Derya Cebecioğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Vakıfbank’ta oynayan voleybolcu Derya Cebecioğlu kimdir, nereli, Derya Cebecioğlu kaç yaşında, Derya Cebecioğlu boyu, kilosu kaç? İşte Derya Cebecioğlu hakkında detaylar.

Derya Cebecioğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Derya Cebecioğlu 24 Ekim 2000 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Derya Cebecioğlu 14 yaşında VakıfBank altyapısında voleybola başladı. Türkiye Yıldızlar Şampiyonası’nda VakıfBank ile kupaya uzanan Derya Cebecioğlu, VakıfBank Genç Takımı’yla üst üste iki kez Türkiye şampiyonluğu yaşadı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Derya Cebecioğlu kimdir, nereli, Derya Cebecioğlu kaç yaşında, Derya Cebecioğlu boyu, kilosu kaç?

Bir dönem Bahçelievler Voleybol Kulübü’nde kiralık olarak forma giyen Derya Cebecioğlu, 2014’te Küçükler Milli Takımı’yla Balkan şampiyonu olma başarısı gösterdi. U18 ve U20 Milli Takımları’nın dünya dördüncüsü olan kadrolarında yer alan Cebecioğlu, U19 Milli Takım ile Balkan Şampiyonası ikinciliği ve Avrupa Şampiyonası dördüncülüğü yaşadı. 2018 yılında VakıfBank A Takım’a yükselen Derya Cebecioğlu, sarı siyahlı formayla bir FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası şampiyonluğu, bir Türkiye Ligi şampiyonluğu ve bir CEV Şampiyonlar Ligi üçüncülüğü kazandı. Bu başarıların ardından Sistem 9 Yeşilyurt’a kiralanan Derya Cebecioğlu, 2021 CEV Challenge Kupası’nda şampiyonluğa ulaştı.

Derya Cebecioğlu Boyu Kaç?

Derya Cebecioğlu 1.82 boyundadır.

Derya Cebecioğlu Kaç Kilo?

Derya Cebecioğlu 65 kilodur.

Derya Cebecioğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir