Dilşat Erdil kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Dilşat Erdil Kimdir?

Sıvı Detoksu ile birlikte ünlenmiş ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan çok sayıda şeyi insanlara açıklayarak ekranlarda yer alan ünlü isim Dilşat Erdil kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Dilşat Erdil Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

Dilşat Erdil kaç yaşında olduğu merak ediyorsanız Dilşat Erdil’in doğum tarihi 1990 yılıdır. Dilşat Erdil’in doğum yeri İzmir ilidir. Dilşat Erdil eğitimini Koç Üniversitesi’nin İşletme bölümünde tamamlamış ve ardından ise meslek hayatına başlamıştır. Küçükken kilolu olan güzel isim, üniversite yıllarından itibaren diyetisyene gitmiş ve istediği düzeye gelememesi nedeniyle kendi başına bir karar alarak çok sayıda sağlık ile ilgili kitapları okumuş ve araştırmalar yapmıştır.

Yaptığı araştırmaların neticesinde, Detoks ile tanışmış olan ünlü isim, uygulamış olduğu program ve spor ile beraber tam olarak 37 kilo vermiştir. Başarısını aldığı eğitimlerle taçlandırmak ve bu konuda da insanlara yardımcı olmak amacıyla çeşitli eğitimler almış olan isim ayrıca çok sayıda sertifika da almıştır.

Bir süre sonra çeşitli seminerlere katılmaya başlayan Dilşat Erdil, zaman içerisinde kendini bu konuda daha fazla eğitmiş ve Detoks ile ilgili çeşitli çalışmalar yapmıştır. Sıvı Detoksunun mimarı olan güzel isim, kilo problemi yaşayan insanlara umut olmak için elinden geleni yapmaya devam etmektedir.

Dilşat Erdil Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

Dilşat Erdil’in Instagram Hesabı

Ekranlarda bazı programlar içerisinde de bulunmaya devam eden ünlü isim, sosyal medya hesapları içerisinde en çok Instagram hesabını kullanmaktadır. Dilşat Erdil’in Instagram hesabının adı dilsaterdil ve 2021 Şubat ayı itibari ile 1.1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Dilşat Erdil kim ne iş yapmaktadır

Dilşat Erdil ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.