Dilşat Erdil Kimdir?

Dilşat Erdil Kimdir?

Sıvı Detoksu ile birlikte ünlenmiş ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan çok sayıda şeyi insanlara açıklayarak ekranlarda yer alan ünlü isim Dilşat Erdil ile ilgili bilgilere bu konumuzda ulaşabilirsiniz.

Dilşat Erdil Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

1990 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş olan Dilşat Erdil, eğitimini Koç Üniversitesi’nin İşletme bölümünde tamamlamış ve ardından ise meslek hayatına başlamıştır.Küçükken kilolu olan güzel isim, Üniversite yıllarından itibaren diyetisyene gitmiş ve istediği düzeye gelememesi nedeniyle kendi başına bir karar alarak çok sayıda sağlık ile ilgili kitapları okumuş ve araştırmalar yapmıştır.

Yaptığı araştırmaların neticesinde, Detoks ile tanışmış olan ünlü isim, uygulamış olduğu program ve spor ile beraber tam olarak 37 kilo vermiştir.Başarısını aldığı eğitimlerle taçlandırmak ve bu konuda da insanlara yardımcı olmak amacıyla çeşitli eğitimler almış olan isim ayrıca çok sayıda sertifika da almıştır.

Bir süre sonra çeşitli seminerlere katılmaya başlayan Dilşat Erdil, zaman içerisinde kendini bu konuda daha fazla eğitmiş ve Detoks ile ilgili çeşitli çalışmalar yapmıştır.kimdirkim com Sıvı Detoksu’nun mimarı olan güzel isim, kilo problemi yaşayan insanlara umut olmak için elinden geleni yapmaya devam etmektedir.

Ekranlarda bazı programlar içerisinde de bulunmaya devam eden ünlü isim, sosyal medya hesapları içerisinde en çok Instagram hesabını kullanmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın