Dua Lipa kimdir, nereli, Dua Lipa kaç yaşında, Dua Lipa boyu, kilosu kaç, Dua Lipa sevgilisi var mı?

Dua Lipa Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Ünlü şarkıcı Dua Lipa hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Dua Lipa kimdir, nereli, Dua Lipa kaç yaşında, Dua Lipa boyu, kilosu kaç, Dua Lipa sevgilisi var mı? İşte Dua Lipa hakkında detaylar.

Dua Lipa Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Dua Lipa 22 Ağustos 1995 tarihinde Londra’da dünyaya gelmiştir. İlk ismi olan “Dua” Arnavutça bir kelime olup “sevgi” ve “istemek” anlamlarına gelir. Anne ve babası Kosova Arnavutu’dur. Sylvia Young Theatre School’da okumuştur. 2006 senesinde ailesi ile beraber Kosova’ya göçmüştür. 15 yaşındayken tekrar Londra’ya dönmüş ve arkadaşları ile yaşamaya başlamıştır. Bu dönüşteki amacı bir müzik kariyeri oluşturmaktı ve 16 yaşında model olarak çalışmaya başladı. 2015 yılında ilk single’ı olan “New Love”ı yayımladı. Lucy Taylor tarafından yazılan ikinci single’ı “Be the One”ı Ekim 2015’te çıkardı. Lipa, müzik tarzını “Dark Pop” olarak tanımladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Dua Lipa kimdir, nereli, Dua Lipa kaç yaşında, Dua Lipa boyu, kilosu kaç, Dua Lipa sevgilisi var mı?

Dua Lipa Sevgilisi Var mı?

Dua Lipa’nın 2019 yılından itibaren sürdürdüğü Anwar Hadid ile ilişkisini 2022 yılında sonlanmıştır.

Dua Lipa Boyu Kaç?

Dua Lipa 1.73 boyundadır.

Dua Lipa Kaç Kilo?

Dua Lipa 58 kilodur.

Dua Lipa Burcu Nedir?

Dua Lipa Aslan burcudur.

Dua Lipa hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.