Miranda Kerr kimdir, nereli, Miranda Kerr kaç yaşında, Miranda Kerr boyu, kilosu kaç, Miranda Kerr evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Miranda Kerr Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Ünlü manken Miranda Kerr hakkında merak edilen bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Miranda Kerr kimdir, nereli, Miranda Kerr kaç yaşında, Miranda Kerr boyu, kilosu kaç, Miranda Kerr evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Miranda Kerr hakkında detaylar.

Miranda Kerr Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Miranda Kerr 20 Nisan 1983 tarihinde Sidney’de dünyaya gelmiştir. Miranda iki çocuklu Kerr ailesinin küçük çocuğudur. Gunnedah adlı küçük bir kasabada yetişmiş ve katolik okulunda okumuştur. 13 yaşındayken Dolly adlı gençlik magazin dergisinin düzenlediği kapak yüzü yarışmasında birinci olmuş, Melbourne Chadwick ajansıyla mankenlik sözleşmesi imzalamıştır. Kerr kısa sürede hem okuyup hem de çalışarak kariyer yapmayı başarır ve Avustralya Portmans mağazalar zincirinin TV reklamlarında yer aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Miranda Kerr kimdir, nereli, Miranda Kerr kaç yaşında, Miranda Kerr boyu, kilosu kaç, Miranda Kerr evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Miranda Kerr Evli mi?

Yüzüklerin Efendisi filminde Legolas karakterini oynayan Orlando Bloom ile 2010 yılında evlendi. Fakat evlilikleri 2013 yılında sona erdi. Bu evlilikten Flynn Christopher Bloom dünyaya gelmiştir. 2017 yılında internet girişimcisi Evan Spiegel ile evlendi. Bu evlilikten Hart Spiegel, Myles Spiegel adında çocukları vardır.

Miranda Kerr Boyu Kaç?

Miranda Kerr 1.75 boyundadır.

Miranda Kerr Kaç Kilo?

Miranda Kerr 57 kilodur.

Miranda Kerr Burcu Nedir?

Miranda Kerr Boğa burcudur.

Miranda Kerr hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.