Ece İncedursun Kimdir?

Ece İncedursun Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Kendini Kral Tv’de Vjlik yaparak tanıtmış hem güzelliği hemde düzgün diksiyonu ile Televizyonların güzel sunucularından olan Ece İncedursun kimdir nereli kaç yaşında?

Ece İncedursun Kimdir?

Zirvedekiler Sunucusu Kimdir? Ünlü Sunucu 1982 tarihinde Kızlarının güzelliğinle meşhur olan İzmir’de doğmuştur.Çocukluğu burada geçmiş Üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı bölümünde okumuştur.

Kendisi uzunca zaman Vjlik yapmıştır.Baya bir beğeni kitlesi vardır.Kral tv eski vjlerinden biridir.Ayrıca Türkiye Güzellik yarışmasında 4. olarak Türkiye güzeli ünvanı almıştır.Birçok başarılı programa imza atmış güzel yüzü ve fiziğinle her zaman dikkat çeken bir bayan olmuştur.

Kral tvden ayrıldıktan sonra bir süre Magazin programı sunuculuğuda yapmıştır.S’nek tv ekranlarında ise Kampus dedektifi isimli programı sunarak Üniversitelerde röportajlar yapmıştır.Birçok üniversiteyi gezme şansı bulmuş ve oradaki öğrencilere mikrofonu uzatarak düşüncelerini almıştır.Gerçekten sevilen bir programdı.

En son Trt ekranlarında Zirvedekiler isimli programda sunuculuk yapmaktadır.Bu programda ünlü isimleri konuk edip sohbet edip ünlüleri daha iyi tanımamızı sağlamakta.

Ece İncedursun Resimleri

Ece İncedursun Resimleri

Ece İncedursun Fotoğrafları

ece-incedursun

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir