Ece İncedursun Kimdir?

Ece İncedursun Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Kendini Kral Tv’de Vjlik yaparak tanıtmış hem güzelliği hemde düzgün diksiyonu ile Televizyonların güzel sunucularından olan Ece İncedursun kimdir nereli kaç yaşında?

Ece İncedursun Kimdir?

Zirvedekiler Sunucusu Kimdir? Ünlü Sunucu 1982 tarihinde Kızlarının güzelliğinle meşhur olan İzmir’de doğmuştur.Çocukluğu burada geçmiş Üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı bölümünde okumuştur.

Kendisi uzunca zaman Vjlik yapmıştır.Baya bir beğeni kitlesi vardır.Kral tv eski vjlerinden biridir.Ayrıca Türkiye Güzellik yarışmasında 4. olarak Türkiye güzeli ünvanı almıştır.Birçok başarılı programa imza atmış güzel yüzü ve fiziğinle her zaman dikkat çeken bir bayan olmuştur.

visum china
visum china

Kral tvden ayrıldıktan sonra bir süre Magazin programı sunuculuğuda yapmıştır.S’nek tv ekranlarında ise Kampus dedektifi isimli programı sunarak Üniversitelerde röportajlar yapmıştır.Birçok üniversiteyi gezme şansı bulmuş ve oradaki öğrencilere mikrofonu uzatarak düşüncelerini almıştır.Gerçekten sevilen bir programdı.

En son Trt ekranlarında Zirvedekiler isimli programda sunuculuk yapmaktadır.Bu programda ünlü isimleri konuk edip sohbet edip ünlüleri daha iyi tanımamızı sağlamakta.

Ece İncedursun Resimleri

Ece İncedursun Resimleri

Ece İncedursun Fotoğrafları

ece-incedursun

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.