Uğur Arslan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Uğur Arslan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Özellikle bir parçasınla tüm herkes tarafından sevilmiş daha sonra Televizyon programları sunmuş Ünlülerimizden olan Uğur Arslan kimdir nereli kaç yaşında?

Uğur Arslan Kimdir?

Uğur Arslan kimdir 3 Ağustos 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur.Kendisi İlkokuldan beri tiyatroya karşı sempati beslemiştir bu nedenle erken yaşlarda tiyatrolarda rol aldı.Öğrenimine başlaması İstanbul Karagümrükte bulunanan Muallim Naci ilköğretim okuluna başlayarak oldu.Lise eğitimi için ise Orta Doğu Kolejini tercih etmiştir.Lise sonrası Üniversite için Sakarya’ya gitti.

Üniversite sonrası işe girmiş olsada fabrikada fazla durmadı ve 2 ay kadar çalıştı.Küçüklüğünden beri hayali olan Sunuculuk ve Spikerlik konusunda hedefi için Ak Radyo’da sunuculuk görevini aldı.Burada kendini gösterdi ve yaklaşık 1 yıl sonrasında ise Kanal 7 televizyonundan teklif aldı oraya transfer oldu.Burada hem sunuculuk hemde program yapmaya başladı.

Spikerlik ve Sunuculuk konusunda yaklaşık 1 yıl eğitim almıştır.Ardından Amerika’ya gitti ve oradada yönetmenlik konusunda eğitim aldı.Askerlik görevini İzmir ili Narlıdere ilçesinde yapmıştır.Onun tanınmasında en büyük etken içten okuduğu Şiirleri olmuştur duygu yüklü anlamlı şiirlere imza attı.

Kanal 7 ekranlarında yardım içerikli program olan Deniz Feneri isimli programın sunuculuğunu bir dönem yaptı.Program Kanal 7 ekranlarında çok fazla izlendi ve herkes tarafından beğenildi.Bunun üzerine 1998 tarihinde Deniz Feneri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma derneği ismi ile dernek kuruldu.Burada Başkanlık görevi yaptı.

Kanal 7’den sonra Fox Tv kanalına geçti ve orada Songül Karlı ile beraber Su gibi isimli programı uzun zamandır sundu.Tv dizisindede oynadı.Bir zamanlar seslendirmiş olduğu Karagümrük Yanıyor isimli parça herkes tarafından çok sevildi.Bunun üzerine Karagümrük Yanıyor isimli dizi oluşturuldu bu dizide oynadı.

Eğitimini çok iyi aldığı için 2002 tarihinde Uğur Müzik Film Yayıncılık isimli firma kurmuştur.

ugur-arslan-resimleri

Uğur Arslan Evlimi? Evet kendisi Seçil hanım ile evlidir.

[saritext]Uğur Arslan kimdir[/saritext] nereli kaç yaşında ile ilgili makalemizin bitişine gelmiş bulunuyoruz.Sizde başarılı Sunucu hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir Yorum

  1. çok yakışıklısınız ben sizin küçük bir hayranınızım ya keşke hemen evlenmeseydiniz size talip olma şansımız olurdu neyse eşinizle mutluluklar dilerim sizi çoooooook seviyorum♥♥♥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir