Dilara Gönder Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Dilara Gönder Kimdir?

Show Ana Haber sunucusu Dilara Gönder hakkında merak edilenler. Dilara Gönder kimdir, nerelidir, Dilara Gönder kaç yaşında, Dilara Gönder boyu, kilosu kaç, Dilara Gönder evli mi, kiminle evli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Dilara Gönder Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Dilara Gönder kaç yaşında? Dilara Gönder 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Babasının işi nedeniyle 7 yaşına kadar Almanya’da kalmıştır. 7 yaşından sonra ailesi ile beraber Türkiye’ye dönüş yapıp ve İzmir’e taşındılar. Bornova Anadolu lisesinden mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü tamamlamıştır.

Fenerbahçe Tv ekranlarında Music box adında programının sunuculuğunu yaptı. Ardından Lig Tv ekranlarına transfer oldu ve orada yaklaşık 2,5 yıl kadar sunuculuk yaptı ardından TRT’ye transfer olmuş ve burada Formula 1 ile ilgili programlar sunmuştur. Başarılı işlere imza atan ünlü sunucu ardından NTV Spor’a transfer olmuş ve burada programlarını sunmuştur.

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Ne Diyosuun adlı dizide rol almaktadır, bu aynı zamanda Gönder’in ilk oyunculuk deneyimidir. En son Star TV’de yayınlanan Sil Baştan dizisinde Gizem Dereli karakterini canlandırmıştır.

Dilara Gönder Evli mi?

Dilara Gönder kiminle evli? 2016 yılında Slovenya’da işadamı Selim Yalın ile evlenmiştir.

Dilara Gönder Boyu Kaç?

Dilara Gönder’in boyu 1.69’dur.

Dilara Gönder Kaç Kilo?

Dilara Gönder 56 kilodur.

Dilara Gönder Resimleri

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir