Dilara Gönder Kimdir?

Dilara Gönder Kimdir?

Sunuculuk konusunda başarısının yanı sıra, yeteneğine güzelliğinide ekleyen uzun zamandır televizyonlarda sunuculuk yapan Dilara Gönder kimdir? hayatı.

Dilara Gönder Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Hem sunuculuk yapan hem de oyunculuk yapan güzel isim Dilara Gönder, 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya’da doğan bir isimdir.Babasının işi nedeniyle 7 yaşına kadar Almanya’da kalmıştır.7 yaşından sonra ailesi ile beraber Türkiye’ye dönüş yapmışlardır.Türkiye’de İzmir’e taşınmışlardır.

Liseyi İzmir’de okudu burada Bornova Anadolu lisesinden mezun olmuştur.Lise bitimi sonrası Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü kazanmış ve bu bölümü okumuştur.En önemli hobileri keman, resimler yapmak, masa tenisi en büyük hobileri olmuştur.

2004 tarihinle beraber artık Televizyon ekranlarına çıkmaya başlamıştır.O zamanlar henüz daha Üniversite ikinci sınıfı okurken Fenerbahçe Tv ekranlarında Music box adında programının sunuculuğunu yaptı.Ardından Lig Tv ekranlarına transfer oldu ve orada yaklaşık 2,5 yıl kadar sunuculuk yaptı ardından Trt’ye transfer olmuş ve burada Formula 1 ile ilgili programlar sunmuştur.Başarılı işlere imza atan Ünlü Sunucu ardından Nvt Spor’a transfer olmuş ve burada programlarını sunmuştur.

Özellikle Lig Tv onun için bir önemli yer olmuştur burada en cok tanınan hale gelmiştir.

2016 tarihinde almış olduğu ani kararla Slovenya’da evlenen sunucunun eşinin ismi ise Selim Yalın’dır.Mesleği İş Adamıdır.

Dilara Gönder Resimleri

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın