Ebru Aykaç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ebru Aykaç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Son dönemlerin başarılı dizilerde oynayan oyuncularından biri olan Ebru Aykaç Kimdir? nereli kaç yaşında? bütün soruların cevapları yazımız içersinde.

Ebru Aykaç Biyografi

Ebru Aykaç kimdir 7 Şubat 1975 tarihinde Manisa’da dünyaya gelmiştir.Öğrenimine burada başlamış Üniversiteyide yine Memleketi olan Manisa’da bulunan Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünden mezun olmuştur.Her zaman kendine bakan bir isimdir.Sempatik tavırlarınla dikkat çekmektedir.

Rollerini hep önemli dizilerde başarılı rolleri oynayarak sergilemiştir.Birçok dizi ve filmde oynamıştır.Dizilerde en fazla oynadığı dizi Güneşi Beklerken isimli dizidir.Bu dizide Başrol oyuncunun annesini canlandırmıştır.Bu dizi baya uzun süre sürmüş ve çok fazla reyting alarak 7’den 70’e herkesin diline dolanan önemli bir diziydi.Ünlü Oyuncunun Boyu 1.76 kilosu ise 65’dir.

Yeni ekranlara gelen Show Tv’de Beyaz yalan dizisinde rol almaktadır.Beyaz Yalan dizisi Asude karakterini canlandırmaktadır.Dizi dün ilk bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı ve beğenilen bir dizi olmuştur.

Ebru Aykaç Oynadığı Dizi ve Filmler

2017 yılında Kırlangıç Fırtınası (dizi)
2005 yılında Dabbe Hande (film)
2014 yılında Bi Küçük Eylül Meselesi (film)
2013-2014 yılında Güneşi Beklerken (dizi)
2004 yılında Yağmur Zamanı (film)
2008 yılında Gece Sesleri (film)

Yukarıdaki dizilerde rol almış ve başarılı oyunculuk sergilemiştir.

ebru-aykac-resimleri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın