Alper Potuk Kimdir?

Alper Potuk Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye Süper Liginde Oynadığı başarılı maçlarla adından sıkça söz ettiren ve Avrupa takımlarından transfer teklifleri alan başarılı oyuncu Alper Potuk kimdir nereli kaç yaşında?

Alper Potuk Kimdir?

[saritext]Alper Potuk kimdir[/saritext] 8 Nisan 1991 tarihinde Afyon’da doğmuştur.Futbolculuk yaşantısına 2002 tarihinde Çifçelerspor ile adım atmıştır.Eskişehirspor Alt yapısı ile oynadığı maçla beraber bir anlamda hayatında önemli değişiklikler olmuştur.Bu maçta takımı 4-1 yenilmiş fakat takımının tek golünü atan oyuncu Eskişehirsporlu teknik adamların dikkatini çekmeyi başarmıştur.

Oynamış olduğu Futbol ile Eskişehirspor Alt yapısına gitti ve orada kısa süre içersinde A takıma kadar yükselmiştir.Burada Eskişehirspor formasınla çok başarılı bir grafik çizdi ve Birçok takımdan transfer teklifi aldı.Tüm transfer teklifleri sonucunda Fenerbahçe ile anlaştı ve Fenerbahçeye transfer oldu.

visum china
visum china

Milli takım kariyeri boyunca 14 defa Milli takıma çağırılmış 4 defa U-19 1 defa U-20 6 defada U-21 forması giymiştir.

Fenerbahçe’de oynadığı maçlardada iyi grafikler çizmiş özellikle Avrupa’dan takımlar onu izlemeye geldiği gelen haberler arasındadır.Bakalım Avrupa’ya gidecek mi? yoksa Fenerbahçe’de kalacak mı? tüm bu soruların cevapları ilerleyen günlerde dahada belli olacaktır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.