Ecem Sokur kimdir, Ecem Sokur nereli, Ecem Sokur'un hayatı, biyografisi, Ecem Sokur kaç yaşında?

Ecem Sokur Kimdir? Ecem Sokur’un Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Bi’ Başka adlı Youtube kanalında ünlü isimler ile röportaj yapan Ecem Sokur kimdir, Ecem Sokur nereli, Ecem Sokur’un hayatı, biyografisi, Ecem Sokur kaç yaşında? İşte Ecem Sokur hakkında detaylar.

Ecem Sokur Kimdir?

Nida Ecem Sokur 27 Şubat 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2021 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun olmuştur.

Ciner Yayın Holding Habertürk Dijital Reklam departmanında staj yaptı. Ardından Medipol Üniversitesi birimi olan Medya Merkezinde staj yaptı. Grafik tasarım, fotoğraf çekimi, cut montaj ve basit hareketli görüntü kurgusu, sayfa tasarım, ara yüz tasarımı yaptı. Okulun özel günlerinde, ulusal anatomi günlerinde, üniversite tanıtım günlerinde, geleceğin bilimi forumunda vb. etkinliklerde fotoğraf çekimi yaptı ve sosyal medya paylaşımları hazırladı. Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne ait Bildirim gazetesinin sayfa tasarımını yaptı. Medipol Üniversitesi radyosu olan Radyo Medipol’ün sosyal medya hesaplarına tasarımlar yaptı. Aynı zamanda birçok kez radyo yayınına katıldı.

TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışmasında İnternet Gazeteciliği kategorisinde 2. ödülü almış Çözüm İstanbul projesinin Instagram, Twitter hesaplarının gönderilerini tasarladı. Özel Öğretim Kurslarının sosyal medya yönetimini üstlendi, içerikler üretti ve gönderileri tasarladı. Güzellik Merkezin için broşür, kartvizit ve logo tasarımı yaptı. TRT Radyo Progamı için logo tasarımı, içerik üretimi ve sosyal medya gönderi tasarımları yaptı.

visum china
visum china

Bölüm derslerinde öğrendikleri ile web sitesi tasarımı yaptı. Aynı şekilde bölüm derslerinden öğrendikleri ile sayfa, dergi ve sosyal medya gönderi tasarımları yaptı. 2021 yılının Şubat ayında Turkuvaz Medya Dijital Yayınlar’da staj yaptı. 4 aylık süren staj döneminde Youtube’a içerik üretti. Günlük trendde olan magazin haberlerini toplayarak magazin videosu yaptı. 2021 yılının Haziran ayında Turkuvaz Medya Dijital Yayınlar’da İçerik Editörü olarak işe başladı. Youtube İçerik Üretimi ve Yönetimi yaptı. Bi’ Başka adlı Youtube kanalında ünlü isimleri konuk etmektedir.

Ecem Sokur Kaç Yaşında, Doğum Tarihi Nedir?

Ecem Sokur’un doğum tarihi 27 Şubat 1999’dur.

Ecem Sokur Burcu Nedir?

Ecem Sokur Balık burcudur.

Ecem Sokur hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir