Pelin Başalma Şanlı kimdir, Pelin Başalma Şanlı nereli, Pelin Başalma Şanlı'nın hayatı, biyografisi, Pelin Başalma Şanlı kaç yaşında, Pelin Başalma Şanlı evli mi?

Pelin Başalma Şanlı Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

ATV’de Kahvaltı Haberleri’nin sunucusu Pelin Başalma Şanlı hakkında detayları derledik. Peki Pelin Başalma Şanlı kimdir, Pelin Başalma Şanlı nereli, Pelin Başalma Şanlı’nın hayatı, biyografisi, Pelin Başalma Şanlı kaç yaşında, Pelin Başalma Şanlı evli mi? İşte Pelin Başalma Şanlı hakkında detaylar.

Pelin Başalma Şanlı Kimdir?

Pelin Başalma Şanlı 26 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çocukluğu Ankara’da geçen Şanlı, burada eğitim hayatını tamamladı. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlayan Şanlı üniversite eğitimini ise İstanbul’da tamamladı.

Pelin Başalma Şanlı çalışma hayatına ilk olarak 2011 yılında Atlantis Radyo’da başladı. Şanlı bir süre Erzurum’da yerel televizyon kanalın Kardelen TV’de sunuculuk yaptı.

Daha sonra TV8’e geçen Şanlı, burada programı sunmaya başladı. Sonrasında ise yeniden radyo yayıncılığına dönüş yaptı. TRT Kent Radyo ve Atlantis Radyo’da bir süre eş zamanlı olarak çalıştı.

visum china
visum china

Daha sonra Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında bulunan Radyo Turkuvaz ve A Haber kanalında göreve başladı. Günümüzde ATV’de “Kahvaltı Haberleri” programını sunmaktadır.

Pelin Başalma Şanlı Evli mi?

Pelin Başalma Şanlı evlidir.

Pelin Başalma Şanlı Burcu Nedir?

Pelin Başalma Şanlı Oğlak burcudur.

Pelin Başalma Şanlı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir