Emin Oğuz Çelebi kimdir, nereli, Emin Oğuz Çelebi kaç yaşında, Emin Oğuz Çelebi boyu, kilosu kaç, Emin Oğuz Çelebi evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Emin Oğuz Çelebi rol aldığı dizi ve filmler neler?

Emin Oğuz Çelebi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncu kadrosunda yer alan Emin Oğuz Çelebi ile detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Emin Oğuz Çelebi kimdir, nereli, Emin Oğuz Çelebi kaç yaşında, Emin Oğuz Çelebi boyu, kilosu kaç, Emin Oğuz Çelebi evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Emin Oğuz Çelebi rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Emin Oğuz Çelebi hakkında detaylar.

Emin Oğuz Çelebi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Emin Oğuz Çelebi 11 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Liseyi bitirdikten sonra altı sene Mekanik Sistem Teknikerliği yaptı. 23 yaşında Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne girdi. Çeşitli reklamlarda ve Deliha sinema filminde rol aldı. 2017 yılında BKM Mutfak ile tanıştı hala aynı bünyede Çok Güzel Hareketler 2’de oyunculuk ve yazarlık yapmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Emin Oğuz Çelebi kimdir, nereli, Emin Oğuz Çelebi kaç yaşında, Emin Oğuz Çelebi boyu, kilosu kaç, Emin Oğuz Çelebi evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Emin Oğuz Çelebi rol aldığı dizi ve filmler neler?

Emin Oğuz Çelebi Evli mi?

Emin Oğuz Çelebi kiminle evli? Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncularından Selen Esen ile evlidir.

Emin Oğuz Çelebi Boyu Kaç?

Emin Oğuz Çelebi 1.78 boyundadır.

Emin Oğuz Çelebi Kaç Kilo?

Emin Oğuz Çelebi 75 kilodur.

Emin Oğuz Çelebi Burcu Nedir?

Emin Oğuz Çelebi Boğa burcudur.

Emin Oğuz Çelebi Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2019-2022 Çok Güzel Hareketler 2
  • 2021 – Kin
  • 2014 – Deliha

Emin Oğuz Çelebi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.