Selen Esen kimdir, nereli, Selen Esen kaç yaşında, Selen Esen boyu, kilosu kaç, Selen Esen evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Selen Esen Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Selen Esen’in biyografisi sizlerle. Peki Selen Esen kimdir, nereli, Selen Esen kaç yaşında, Selen Esen boyu, kilosu kaç, Selen Esen evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Selen Esen hakkında detaylar.

Selen Esen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Selen Esen 19 Şubat 1994 tarihinde İstanbul, Yeşilköy’de dünyaya gelmiştir. Küçüklüğünden beri sanatın birçok alanıyla ilgilendi. Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı perküsyon bölümüne gitti. Üniversitede İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı ama tiyatro okumak istediği için Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü tercih etti.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra mezuniyet oyunu olan “Masumiyet” ile birçok festivale gitti. Çocuk oyunlarında oynadı. 2018 yılında BKM Mutfak seçmelerine girdi ve kazandı. Şimdi hala BKM bünyesinde Çok Güzel Hareketler 2 projesinde oyuncu olarak hayatını sürdürmektedir.

visum china
visum china

Selen Esen Evli mi?

Selen Esen kiminle evli? Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Emin Oğuz Çelebi ile evlidir.

Selen Esen Boyu Kaç?

Selen Esen 1.75 boyundadır.

Selen Esen Kaç Kilo?

Selen Esen 62 kilodur.

Selen Esen Burcu Nedir?

Selen Esen Kova burcudur.

Selen Esen Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2019-2022 Çok Güzel Hareketler 2
  • 2019 – Aykut Enişte
  • 2019 – Organize İşler: Sazan Sarmalı
  • 2015 – Kırgın Çiçekler

Selen Esen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir