Emrah Kaman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Emrah Kaman Kimdir?

Çeşitli diziler ve filmlerde rol almış, en çok 2 sezon boyunca yer almış olduğu Kardeş Payı adındaki dizi ile kendini göstermiş Milyonların tanımış olduğu bir ünlü olan Emrah Kaman kimdir? çok kısa bir açıklamanın ardından oyuncunun biyografisine geçmenin zamanı geldi işte detaylar.

Emrah Kaman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Emrah Kaman 33 yaşında, Sivaslı erkek oyuncudur.İç Anadolu bölgemizin oldukça soğuk bir ilinde hayata gözlerini açmış olan oyuncu eğitim hayatını İstanbul’da bulunan Yıldız Teknik Üniversitesini bitirerek noktalamıştır.1985’li olan oyuncunun bitirmiş olduğu bölüm İnşaat Mühendisliğidir.Ailesinden sadece kendisi değil aynı zamanda abiside televizyon dünyasından bir isimdir ve Senaristtir.

Balkan Düğünü adındaki dizi oyuncunun 2009’da yer almış olduğu ilk dizi olarak önemlidir.Bu dizinin sonrasında baya bir kişi tarafından izlenen dizi olan Hanımın Çiftliği dizisinde yer almıştır.Bu diziye 2. sezon katılmıştır.

2014’de Kardeş Payı dizisinde yer almaya başlayan oyuncu bir anlamda üne kavuşmuştur.Dizinin değerli oyuncularından biri olmayı kısa sürede başarmış ve 2014-2015 sezonları arasında toplam 2 sene boyunca bu dizide oynamıştır.

2015’de Senaryosunu abisinle birlikte hazırlamış olduğu Kaçma Birader adındaki filmde hem senaristlik hemde oyunculuk yapmıştır.Bu dizide Nejat Uygur başta olmak üzere bir çok Türk toplumunun tanıdığı oyuncular yer almıştır.

emrah-kaman-biyografi

Emrah Kaman Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – Balkan Düğünü
2010 – Hanımın Çiftliği
2012 – İbret-i Alem
2014 – Hadi İnşallah(Film)
2014 – Kardeş Payı
2015 – Kaçma Birader (Film)
2017 – Deli Aşk (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.