Ferah Zeydan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ferah Zeydan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Küçüklüğünden beri ilgilenmiş olduğu müzikle beraber Tüm Türkiye’nin beğendiği bir şarkıcı haline gelmiş, bir çok sanatçıdan daha iyi bir Sese sahip olan Ferah Zeydan kimdir kaç yaşında nereli? ilerde daha fazla şarkılar seslendireceğini düşündüğümüz isim ile ilgili bilgiler.

Ferah Zeydan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ferah Zeydan, 20.02.1994’lü olan Suriyeli bir isimdir.Çocukluğunun ve gençlik döneminin çoğunluğu Mersin’de geçmiştir.Sevilen şarkıcının 2 tane abisi bulunmaktadır.Ev içerisinde en küçük olan şarkıcı İlkokuldan itibaren sesinin güzelliğinle dikkat çekmiştir.O zamanlar Müzik Öğretmeni Onun sesinin ne kadar iyi olduğunu kendisine söylemiş ve ardından müzikle çok daha fazla ilgilenmeye başlamıştır.

Müzikle ilgilenmeye başlamasıyla beraber gitar dersleri almak istemiş fakat maddi problemler sebebinle bunu sağlayamamıştır.Ardından ise Okulda açılmış olan Gitar dersleri programına katılmış ve aileside ona büyük bir sürpriz yaparak yazılmış olduğu gün ona gitar hediye etmiştir.

Hayata gelmiş olduğu Mersin ilimizde çok sayıda Amatör olarak konserler vermiş olan şarkıcı ardından ise sokaklarda görmüş olduğumuz müzisyenlerden biri olmuştur.Güzel Sanatlar Lisesini kazanmasına rağmen Babasının işi nedeniyle bu okula gidememiş ve maddi açıdan cok zor günler geşirmiştir.Bu durum nedeniyle Gitarınla beraber toplam 3 seneye yakın süre boyunca sokaklarda şarkı söylemiştir.

ferah-zeydan-biyografi

Bir süre sonra Mersin’in tanımış olduğu bir isim haline gelmiş şarkıcı Ferah Zeydan ardından ise Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan X Faktör yarışmasına katılmıştır.Katıldığı bu yarışmada mükemmel sesinle beraber en fazla konuşulan kişi olmuş ve ardından ise Sinan Akçıl ile yapmış olduğu düetlerle bütün dinleyicilerinden çok olumlu yorumlar almıştır.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın