Ferah Zeydan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ferah Zeydan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Küçüklüğünden beri ilgilenmiş olduğu müzikle beraber Tüm Türkiye’nin beğendiği bir şarkıcı haline gelmiş, bir çok sanatçıdan daha iyi bir Sese sahip olan Ferah Zeydan kimdir kaç yaşında nereli? ilerde daha fazla şarkılar seslendireceğini düşündüğümüz isim ile ilgili bilgiler.

Ferah Zeydan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ferah Zeydan, 20.02.1994’lü olan Suriyeli bir isimdir.Çocukluğunun ve gençlik döneminin çoğunluğu Mersin’de geçmiştir.Sevilen şarkıcının 2 tane abisi bulunmaktadır.Ev içerisinde en küçük olan şarkıcı İlkokuldan itibaren sesinin güzelliğinle dikkat çekmiştir.O zamanlar Müzik Öğretmeni Onun sesinin ne kadar iyi olduğunu kendisine söylemiş ve ardından müzikle çok daha fazla ilgilenmeye başlamıştır.

Müzikle ilgilenmeye başlamasıyla beraber gitar dersleri almak istemiş fakat maddi problemler sebebinle bunu sağlayamamıştır.Ardından ise Okulda açılmış olan Gitar dersleri programına katılmış ve aileside ona büyük bir sürpriz yaparak yazılmış olduğu gün ona gitar hediye etmiştir.

Hayata gelmiş olduğu Mersin ilimizde çok sayıda Amatör olarak konserler vermiş olan şarkıcı ardından ise sokaklarda görmüş olduğumuz müzisyenlerden biri olmuştur.Güzel Sanatlar Lisesini kazanmasına rağmen Babasının işi nedeniyle bu okula gidememiş ve maddi açıdan cok zor günler geşirmiştir.Bu durum nedeniyle Gitarınla beraber toplam 3 seneye yakın süre boyunca sokaklarda şarkı söylemiştir.

visum china
visum china

ferah-zeydan-biyografi

Bir süre sonra Mersin’in tanımış olduğu bir isim haline gelmiş şarkıcı Ferah Zeydan ardından ise Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan X Faktör yarışmasına katılmıştır.Katıldığı bu yarışmada mükemmel sesinle beraber en fazla konuşulan kişi olmuş ve ardından ise Sinan Akçıl ile yapmış olduğu düetlerle bütün dinleyicilerinden çok olumlu yorumlar almıştır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir