Emre Karayel kimdir, Emre Karayel'in hayatı, biyografisi, Emre Karayel kaç yaşında, Emre Karayel nereli, Emre Karayel boyu, kilosu kaç, Emre Karayel evli mi?

Emre Karayel Kimdir? Emre Karayel Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Emre Karayel kimdir, Emre Karayel’in hayatı, biyografisi, Emre Karayel kaç yaşında, Emre Karayel nereli, Emre Karayel boyu, kilosu kaç, Emre Karayel evli mi? İşte Emre Karayel hakkında detaylar.

Emre Karayel Kimdir?

Emre Karayel 18 Ekim 1972 tarihinde Osmaniye’de dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu ve sunucu.

Emre Karayel’in Hayatı:

Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde eğitimine devam ederken Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümüne geçti. Üniversiteyi 1999 yılında bitirmesinin ardından TRT’de çalışmaya başlayan Karayel, sunuculuk yaptı ve çocuk programları hazırladı.

2000 yılında, TRT’de yayımlanan Ablam Böyle İstedi dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşadı 2002 yılında Kuzenlerim ve 2003 yılında Bir İstanbul Masalı dizisinde “Zekeriya” karakterini oynadı. Gümüş, Kurtlar Vadisi Pusu, Canım Ailem gibi birçok dizide rol aldı.

TV dizilerinin yanı sıra sinemaya da adım atan Karayel, ilk beyaz perde deneyimini, yönetmenliğini Onur Ünlü’nün üstlendiği, 2006 yılı çıkışlı Polis ile yaptı. Polis’i 2007 yılında Zincirbozan, 2008 yılında Usta ve 2009 yılında Başka Dilde Aşk takip etti. Aynı yıl, Tolga Öztorun yönetmenliğinde, sokak hayvanlarına uygulanan şiddeti vurgulamak amacıyla çekilen Ezber adlı kısa filmde oynadı.

Sinema ve TV dizilerinde yer alan Karayel tiyatroda; Testosteron, Othello, Ghetto, Azizname gibi pek çok oyunda yer aldı. Oyun Atölyesi’nin sahnelediği “Testosteron” adlı oyunundaki performansıyla 13. Afife Tiyatro Ödülleri’nde Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal ya da Komedi Erkek Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

Başrollerini Demet Evgar ile paylaştığı 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk adlı dizide oynadı. 2017 yılında FOX’ta yayımlanan Sıradaki Gelsin ve 14 Haziran 2018 ile 3 Mayıs 2020 tarihleri arasında Kanal D yayımlanan Çarkıfelek adlı yarışma programlarını sundu.

Emre Karayel Evli mi?

Ünlü oyuncu Emre Karayel 2020 yılında 8 yıldır birlikte olduğu iç mimar Gizem Demirci ile evlendi. Çiftin Can adında oğulları vardır.

Emre Karayel Kaç Yaşında?

Emre Karayel 1972 yılında doğmuştur.

Emre Karayel Nereli?

Emre Karayel Osmaniye’nin ilçesi Kadirli’de doğdu.

Emre Karayel Boyu Kaç?

Emre Karayel 1.80 metre boyundadır.

Emre Karayel Kaç Kilo?

Emre Karayel 75 kilo ağırlığındadır.

Emre Karayel Burcu Nedir?

Emre Karayel terazi burcudur.

Emre Karayel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir