Savaş Cebeci kimdir, Savaş Cebeci nereli, Savaş Cebeci'nin hayatı, biyografisi, Savaş Cebeci kaç yaşında, Savaş Cebeci boyu, kilosu kaç?

Savaş Cebeci Kimdir? Savaş Cebeci Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Savaş Cebeci hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Savaş Cebeci kimdir, Savaş Cebeci nereli, Savaş Cebeci’nin hayatı, biyografisi, Savaş Cebeci kaç yaşında, Savaş Cebeci boyu, kilosu kaç? İşte Savaş Cebeci hakkında detaylar.

Savaş Cebeci Kimdir?

Savaş Cebeci 17 Ağustos 1974 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. Ardından ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınmışlardır. Savaş Cebeci Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur.

Savaş Cebeci ilk olarak kişisel antrenörlük yaparak çeşitli spor salonları ve otellerde tecrübe edindi. Ardından Fransa’ya yerleşen Cebeci, burada da kişisel antrenörlük mesleğini 6 yıl boyunca sürdürdü. Savaş Cebeci, National Certification Board For Therapeutic Massage And Body Work sınavlarına katılarak, Amerika genelinde kabul gören ‘Body Work Uzmanı’ lisansını elde etme başarısını gösterdi.

Savaş Cebeci Ne İş Yapıyor?

Personal Trainer ve Manuel Terapist olarak çalışmaktadır. Bu alanlarda çalışan kişilere anatomi ve kinesiology konusunda dersler vermektedir. Ayrıca kişisel YouTube kanalında fitness ve vücut geliştirme ile ilgili videolar çekmektedir.

Savaş Cebeci Boyu Kaç?

Savaş Cebeci 1.90 metre boyundadır.

Savaş Cebeci Kaç Kilo?

Savaş Cebeci 122 kilo ağırlığındadır.

Savaş Cebeci hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir