Endrick Felipe kimdir, nereli, Endrick Felipe kaç yaşında, Endrick Felipe boyu, kilosu kaç, Endrick Felipe kariyeri, hangi takımlarda oynadı?

Endrick Felipe Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Genç yaşta büyük takımların radarına giren Endrick Felipe’nin hakkında detaylar merak edilmektedir. Peki Endrick Felipe kimdir, nereli, Endrick Felipe kaç yaşında, Endrick Felipe boyu, kilosu kaç, Endrick Felipe kariyeri, hangi takımlarda oynadı? İşte Endrick Felipe hakkında detaylar.

Endrick Felipe Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Endrick Felipe Moreira de Sousa 21 Temmuz 2006 tarihinde Brasília, Brezilya’da dünyaya gelmiştir. Palmeiras takımında forvet pozisyonunda oynamaktadır. 11 yaşında Palmeiras genç takımına katıldı. Beş yıl içinde Palmeiras genç takımları için 169 maçta 165 gol attı.

Endrick Felipe Boyu Kaç?

Endrick Felipe 1.73 boyundadır.

Endrick Felipe Kaç Kilo?

Endrick Felipe 71 kilodur.

Endrick Felipe hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir