Erol Köse kimdir kaç yaşında nereli

Erol Köse Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Erol Köse hakkında merak edilenler. Erol Köse kimdir, kaç yaşında, aslen nereli gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Erol Köse Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Erol Köse’nin doğum tarihi 1965 yılıdır. Erol Köse’nin doğum yeri Elazığ ilidir. Abdülkadir ile Zülfi çiftinin çocuğu olarak dünyaya geldi. Küçük yaşlarda Ankara iline taşındılar. Erol Köse Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünde eğitim görürken müzik sektörüne adım attı. Erol Köse 2 kez evlilik yaptı. İlk evliliğini Fulden Hanım ile ve sonrasında Ajlan Köse ile evlenmiştir. İlk evliliğinden Dijan Nazlan Köse adında bir kızı vardır.

Erol Köse’nin Kariyeri

Hakan Rullas ve Murat Akkaya  ile birlikte Komedi Dans Üçlüsü grubunu oluşturdular. Şarkıları ve dansları ile birlikte popüler oldular. Sekiz yıl boyunca grup ile birlikte gösterilere devam ettiler ve sonrasında grup dağıldı. Erol Köse yapımcılık geçmişi de vardır. Şarkıcılıktan sonra yapımcılık yapmaya devam etmiştir. İlk olarak Deniz Arcak’ın albümünün yapımcılığını üstlendi. Birçok ünlü ismin yapımcılığını yaptı. Müzik sektöründe yapımcılık konusunda önemli bir konuma geldi. Ayna Grubu, Nez, Ferhat Güzel, Nihat Doğan gibi isimlerin yapımcılığını üstlendi.

Erol Köse TV ekranlarında programlarda görmekteyiz. Uçankuş gibi magazin programlarda yer aldı.

visum china
visum china

Erol Köse ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir