Seren Fosforoğlu Kimdir?

Seren Fosforoğlu Kimdir?

Uzun süre oyunculuk yapmış ve ardından sunuculuk yaparak meslek hayatını sürdüren başarılı isimlerden biri olan Seren Fosforoğlu hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Seren Fosforoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

8 Ocak 1976 tarihinde Ankara’da hayata gözlerini açan Seren Fosforoğlu, ailesinin İstanbul’a göç etmesi ile birlikte İstanbul Kadıköy’de liseye başladı ve Kadıköy Kız Lisesi’nden mezun oldu.Lise sonrası İstanbul Üniversitesi Turizm Bölümünü kazanmış olan isim, Üniversite sonrası ise çeşitli tiyatro oyunlarında yer alarak oyunculuk mesleğinde yer almaya başlamıştır.

İlk olarak “Biraz Bakar mısınız?” isimli tiyatro oyununda oynamış olan isim ardından ise 2001 tarihinde “Mutluyüz Ailesi” isimli dizi ile beraber ekran önüne çıkmaya başlamıştır.Bu dizi sonrası ise Beyaz Güvercin isimli şarkı yarışmasında sunuculuk yapmıştır.Sunuculuk mesleğinde de oyunculuk mesleği kadar iddialı olmayı başaran isim akabinde ise TGRT’de çalışmaya başlamış ve program sunmuştur.

2007 yılında “Oğlum İçin” dizisinde rol alan oyuncu, en son olarak ise 2010 tarihinde “İhanet” dizisinde oynamıştır.kimdirkim-com ünlü isim, sunuculuğa vermiş olduğu aradan sonra ise tekrar ekranlara dönmüş ve TEVE2 ekranlarında “Kadın Dokunuşu” isimli programı sunmaya başlamıştır.

Seren Fosforoğlu Rol Aldığı Diziler

2010 – İhanet
2008 – Hayat Güzeldir
2007 – Oğlum İçin
2006 – Fırtına
2005 – Köpek
2002 – Mihriban
2002 – Kınalı Kar
2001 – Mutluyüz Ailesi

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın