Simge Aköz kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Simge Aköz Kimdir?

Voleybol Milli takımımızın başarılı oyuncularından biri olan ve gösterdiği performans ve güler yüzü ile Milli Takımda çok sevilen Simge Aköz kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? bu soruların detayları cevapları yazımızda.

Simge Aköz Biyografisi

23 Nisan 1991 tarihinde Samsun’da hayata gözlerini açan Simge Aköz, 1.68 metre boyunda, 54 kilo ve Boğa burcudur.Aslen Amasya nüfusuna bağlı olan ünlü voleybolcu yaşamını ise İstanbul’da sürdürmektedir.İstanbul Aydın Üniversitesi mezunu olan ünlü isim, 7 yaşından itibaren Voleybol oynamaktadır.

Voleybol yaşamına başlamasından kısa süre sonra Artvinspor takımında forma giymiş olan Milli Voleybolcu, ardından sırasıyla Ups ve Yeşilyurt takımlarında oynamıştır.kimdirkim com 2014-2015 sezonları arasında Çanakkale Belediyespor forması giymiş olan ünlü isim, 2015-2016 sezonunda ise Halkbank’ta oynamaya başlamıştır.

2016-2017 sezonu ile beraber Halkbank Voleybol takımınından Eczacıbaşı Voleybol takımına transfer olmuş olan Simge Aköz, uzun süredir Voleybol A Milli Takımımızın formasını terletmektedir.Giydiği forma numarası ise 5’dir.

2020 tarihinde Voleybol A Milli takımda şampiyonluk sevinci yaşamış ve Tokyo’da düzenlenecek Olimpiyat mücadelelerine katılmaya hak kazanmasında büyük bir pay sahibi olmuştur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.