İnci Taneleri dizisinde İzzet'i oynayan Furkan Rıza Demirel kimdir, Furkan Rıza Demirel'in hayatı, biyografisi, Furkan Rıza Demirel kaç yaşında, Furkan Rıza Demirel nereli, Furkan Rıza Demirel rol aldığı dizi ve filmler neler?

Furkan Rıza Demirel Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

İnci Taneleri dizisinin tanıtımlarının yayınlanması ile beraber oyuncuları hakkında detaylar sık aranmaya başlandı. İnci Taneleri dizisinde İzzet’i oynayan Furkan Rıza Demirel kimdir, Furkan Rıza Demirel’in hayatı, biyografisi, Furkan Rıza Demirel kaç yaşında, Furkan Rıza Demirel nereli, Furkan Rıza Demirel rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Furkan Rıza Demirel hakkında detaylar.

Furkan Rıza Demirel Kimdir?

Furkan Rıza Demirel içerik üreticisi, senarist, yönetmen, yapımcıdır. Furkan Rıza Demirel Esenyurt Anadolu Lisesi’de okudu. Ardından üniversite eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi Film ve Televizyon Bölümü’nde devam etmiştir.

Günümüzde oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka gibi oyuncuların yer aldığı, Kanal D ekranlarında yayınlanan İnci Taneleri dizisinde İzzet karakterine hayat vermektedir. Daha önce Çok Güzel Hareketler’de yer almıştır.

Furkan Rıza Demirel Kaç Yaşında?

Oyuncu Furkan Rıza Demirel yaşı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

visum china
visum china

Furkan Rıza Demirel Nereli?

Furkan Rıza Demirel aslen Kastamonulu’dur.

Furkan Rıza Demirel Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • İnci Taneleri (2024)
  • Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak (2023)

Furkan Rıza Demirel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir