Eser Yenenler kimdir, Eser Yenenler'in hayatı, biyografisi, Eser Yenenler kaç yaşında, Eser Yenenler nereli, Eser Yenenler boyu, kilosu kaç, Eser Yenenler evli mi?

Eser Yenenler Kimdir? Eser Yenenler Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Eser Yenenler kimdir, Eser Yenenler’in hayatı, biyografisi, Eser Yenenler kaç yaşında, Eser Yenenler nereli, Eser Yenenler boyu, kilosu kaç, Eser Yenenler evli mi? İşte Eser Yenenler hakkında detaylar.

Eser Yenenler Kimdir?

Mustafa Eser Yenenler 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu, komedyen ve sunucudur.

Eser Yenenler Hayatı

Eser Yenenler ilk ve ortaokulu doğduğu Bursa’da okuyan Yenenler, liseyi de Bursa’da, Gazi Anadolu Lisesinde okudu. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu’nda, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, İstanbul Akademi Hayat’ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği BKM Mutfak’ta yer aldı.

visum china
visum china

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı. 2004 yılında ilk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star TV’de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunmuştur. BKM Mutfak’tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV’de 3+1 programına başladı. Daha sonra Acun Medya yapımcılığında, 3 Adam ismiyle yayınlanmaya başlayan programı yaptı. Bunun yanında, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında, Ali Taran, Hülya Avşar, Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Seda Bakan ile birlikte jüri üyeliği yaptı. 2018-2019 yıllarında TV8 kanalında, “Eser Yenenler Show” programını sunmuştur. 2020 yılından itibaren Çok Güzel Hareketler 2 adlı programı sunmaktadır. Ayrıca Youtube’da EYS TV programını sunmaktadır.

Eser Yenenler Evli mi?

2019 yılında Eser Yenenler ile nikah masasına oturdu. Berfu Yıldız, 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmada 4. olma başarısı göstermişti. Çiftin iki çocuğu vardır.

Eser Yenenler kimdir, Eser Yenenler'in hayatı, biyografisi, Eser Yenenler kaç yaşında, Eser Yenenler nereli, Eser Yenenler boyu, kilosu kaç, Eser Yenenler evli mi?
Eser – Berfu Yenenler

Eser Yenenler Kaç Yaşında?

Eser Yenenler 1984 doğumludur.

Eser Yenenler Nereli?

Eser Yenenler’in memleketi Bursa’dır.

Eser Yenenler Boyu Kaç?

Eser Yenenler 1.83 metre boyundadır.

Eser Yenenler Oynadığı Dizi ve Filmler

 • Çok Güzel Hareketler 2.Kuşak (2020-2023)
 • Prestij Meselesi (2023)
 • Yol Arkadaşım (2017)
 • Doru (2017 – Seslendirme)
 • Fırıldak Ailesi (2017 – Seslendirme)
 • Bana Baba Dedi (2015)
 • Çok Filim Hareketler Bunlar (2010)
 • Neşeli Hayat (2009)
 • Çok Güzel Hareketler Bunlar (2008)
 • Aliye (2004-2006)
 • Fırtına (2006)
 • Zamanda Yolculuk (1995)

Eser Yenenler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.