Gökhan Gencebay kimdir, nereli, Gökhan Gencebay'ın hayatı, biyografisi, Gökhan Gencebay kaç yaşında, Gökhan Gencebay evli mi?

Gökhan Gencebay Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde Kandiyeli karakterini oynayan Gökhan Gencebay kimdir, nereli, Gökhan Gencebay’ın hayatı, biyografisi, Gökhan Gencebay kaç yaşında, Gökhan Gencebay evli mi? İşte Gökhan Gencebay hakkında merak edilen ayrıntılar.

Gökhan Gencebay Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gökhan Gencebay 14 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gökhan Gencebay’ın annesi aktris Sevim Emre, babası ise arabesk şarkıcısı Orhan Gencebay’dır.

İngiltere’nin başkenti Londra’da Harrow School’da İngilizce dil eğitimini tamamlamıştır. Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümünde lisansını tamamladı. Gökhan Gencebay İstanbul Aydın Üniversitesi’nde işletme üzerine yüksek lisans yaptı.

Gökhan Gencebay 1996 yılından itibaren grafiti ile ilgilenen ve sokaklarda birçok grafitiye imza atan Gökhan Gencebay, ABD ve Avrupa ülkelerinde grafiti üzerine çalışmalarda bulundu. Pera müzesi başta olmak üzere Türkiye’de ve Avrupa’nın birçok şehrinde sergilere katıldı.

Gökhan Gencebay, ünlü oyuncu ve eğitmen Ayla Algan’dan 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi aldı. Ayrıca Mark Levitas, Erol Babaoğlu ve Burak Sarımola’dan da oyunculuk ve kamera önü dersleri aldı.

Gökhan Gencebay 2019 yılında yayınlanan Nöbet dizisinde ‘Oğuz Berhudar’ rolüyle beğeni topladı. 2021 yılında Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Bülbül karakterini oynadı. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde Kandiyeli karakterini oynamaktadır.

Gökhan Gencebay Evli mi?

Gökhan Gencebay 2016 yılından beri beraber olduğu Seda Han Özmen ile evlendi.

Gökhan Gencebay hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir