Gülşah Kömür kimdir, nereli, Gülşah Kömür kaç yaşında, Gülşah Kömür'ün şarkıları neler?

Gülşah Kömür Kimdir?

Şarkıcı Gülşah Kömür’ün biyografisi hazırladık. Peki Gülşah Kömür kimdir, nereli, Gülşah Kömür kaç yaşında, Gülşah Kömür’ün şarkıları neler? İşte Gülşah Kömür hakkında detaylar.

Gülşah Kömür Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gülşah Kömür 1996 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Gülşah Kömür’ün babasının adı İsmail, annesinin adı ise Sinecan’dır. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümünde okumuştur. Ardından Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatlarını bitirmiştir. Anadolu Üniversitesi Opera Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2018 yılında TRT Müzik’in düzenlediği Ben Şarkı Söylersem adlı yarışmada birinci olmuştur. 2019 yılında Malta’da düzenlenen uluslar arası Golden Voice yarışmasında birincilikle ödüllendirilmiştir. 2020 senesinde Vodafone FreeZone’un düzenlediği Online Müzik Yarışması’nda Mustafa Sandal ve Tarık Sezer ile birlikte çalışma fırsatı bulan Gülşah Kömür, halk oylamasıyla birinci olup single ödülüne hak kazanmıştır.

visum china
visum china

Gülşah Kömür kimdir, nereli, Gülşah Kömür kaç yaşında, Gülşah Kömür'ün şarkıları neler?

Gülşah Kömür Şarkıları

  • Çok Mu Zor
  • Masum Değiliz
  • Seni Birtek
  • Yokluğunda

Gülşah Kömür Instagram Hesabı

instagram.com/gulsah.komur

Gülşah Kömür hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir