Müzisyen Yücel Arzen kimdir, Yücel Arzen'in biyografisi, hayatı, Yücel Arzen aslen nereli, Yücel Arzen kaç yaşında?

Yücel Arzen Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Star Tv ekranlarının sevilen müzik programı İbo Show her hafta birbirinden değerli sanatçılar konuk oluyor. Bu haftanın konukları arasında müzisyen Yücel Arzen bulunmaktadır. Peki Yücel Arzen kimdir, nereli, Yücel Arzen kaç yaşında? İşte Yücel Arzen hakkında detaylar.

Yücel Arzen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yücel Arzen 1970 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Ardından aynı üniversitede yüksek lisans ve master yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Yücel Arzen 8 yıl boyunca Onur Akın ve İbrahim Sadri’ye piyano ve bağlama çalmıştır. Yücel Arzen’in çalıştığı sanatçılar arasında Haluk Levent, Funda Arar ve Bülent Ersoy gibi isimler yer almaktadır. Buna ek olarak müzisyen Yücel Arzen’in Kimseler Bilmez, Erzurum, Mehmet Akif, Bir On Şarkı gibi albümleri de bulunmaktadır.

Yücel Arzen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.