Hacı Ahmet Ak kimdir, nerelidir, Hacı Ahmet Ak kaç yaşında, Hacı Ahmet Ak boyu kaç, Hacı Ahmet Ak rol aldığı dizi ve filmler neler?

Hacı Ahmet Ak Kimdir?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Hacı Ahmet Ak’ın biyografisini derledik. Peki Hacı Ahmet Ak kimdir, nerelidir, Hacı Ahmet Ak kaç yaşında, Hacı Ahmet Ak boyu kaç, Hacı Ahmet Ak rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Hacı Ahmet Ak hakkında detaylar.

Hacı Ahmet Ak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hacı Ahmet Ak 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Hacı Ahmet Ak’ın doğum yeri Samsun’un Atakum ilçesidir. Aslen Trabzonlu’dur. Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi olarak Ordu Üniversitesi Tarih Bölümünü bitirmiştir. Lise ve üniversite hayatı boyunca amatör ve profesyonel olarak tiyatroyla ilgilendi ve o süreçte mesleğinin oyunculuk olması gerektiğine karar verdi. Aykut Enişte, Organize İşler Sazan Sarmalı ve Bayi Toplantısı gibi yapımlarda rol aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Hacı Ahmet Ak Boyu Kaç?

Hacı Ahmet Ak 1.62 boyundadır.

Hacı Ahmet Ak Instagram Hesabı

instagram.com/h.ahmetak

Hacı Ahmet Ak hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.