Hilmi Deler kimdir, nereli, Hilmi Deler kaç yaşında, Hilmi Deler boyu, kilosu kaç, Hilmi Deler sevgilisi var mı?

Hilmi Deler Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncularından Hilmi Deler kimdir, nereli, Hilmi Deler kaç yaşında, Hilmi Deler boyu, kilosu kaç, Hilmi Deler sevgilisi var mı? İşte Hilmi Deler hakkında detaylar.

Hilmi Deler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tam adı Ahmet Hilmi Deler’dir. Hilmi Deler 16 Nisan 1994 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Trakya Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. 2010-2012 yılları arasında Tiyatro Ti’den Temel Oyunculuk Eğitimi aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ekonometri eğitimi almasına rağmen 4 sene Düşünce Edebiyat ve Tiyatro Klübünde (DÜŞET) çeşitli oyunlar yazıp oynadı. Okulun bitmesi ile bir TV programına internet üzerinden başvurdu ve kısa filmlerde oynadı. Daha sonra çocuk oyunlarında çalıştı. 2016 yılının sonunda BKM Mutfak’ta doğaçlama ligine katıldı. Geçici tiyatro olarak sezonu birinci bitirdi. Daha sonra BKM Mutfak altyapı ekibine girip skeç yazıp oynamaya başladı. Son olarak Yılmaz Erdoğan’la ÇGH 2. kuşak ekibine girdi.

Hilmi Deler kimdir, nereli, Hilmi Deler kaç yaşında, Hilmi Deler boyu, kilosu kaç, Hilmi Deler sevgilisi var mı?

Hilmi Deler Sevgilisi Var mı?

Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde yer alan Fatma Tezcan ile ilişkisi vardı. Fakat ilişkilerini bitirdiler.

Hilmi Deler Boyu Kaç?

Hilmi Deler 1.77 boyundadır.

Hilmi Deler Kaç Kilo?

Hilmi Deler 70 kilodur.

Hilmi Deler Burcu Nedir?

Hilmi Deler Koç burcudur.

Hilmi Deler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.