Resul Aydemir kimdir, nereli, Resul Aydemir kaç yaşında, Resul Aydemir şarkıları neler?

Resul Aydemir Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Rapçi Resul Aydemir hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Resul Aydemir kimdir, nereli, Resul Aydemir kaç yaşında, Resul Aydemir şarkıları neler? İşte Resul Aydemir hakkında detaylar.

Resul Aydemir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Resul Aydemir, sahne adı ile Misal, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çocukluk döneminin zor geçtiğini belirten Resul, ergenlik döneminde rap müzik ile ilgilenmeye başladı. Rap müziğine başladığı dönem hafızlık yapan Misal, hafızlığı bitirince askere gitmiştir. Afganistan’da Nato Gücü olarak askerliğini tamamlayan Resul Aydemie askerde de yazmaya devam etti. Yazdıkları sayfa sayfa birikince kendine bir isim aradı ve Misal’i buldu. 2011 yılının Nisan ayında ilk kaydını amatör bir mikrofon eşliğinde aldı.

Amatör parçası oldukça olumlu yorumlar alınca bu işi profesyonel olarak yapmaya karar verdi. Sukut-u Feryat parçası Misal için dönüm nokrası oldu. Türkçe Rap deyince akıllara ilk gelen isimlerden biri olan Sagopa Kajmer’den de “Misal Sukut-u Feryat parçana kulak verdim Elimi Kalbime götürdüm, Başımı da önüme eğdim.” yorumunu aldı. Sukut-u Feryat ile güzel bir başarı yakaladı.

visum china
visum china

2017 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Gösterdiği performans ile jüri ile döndürmeyi başarmıştır. Athena Gökhan ve Hakan’ın takımında yer almıştır. Başarılı bir performans gösteren Resul Aydemir son ikiye kalmıştır. Yapılan halk oylaması ile Resul Aydemir yarışmada ikinci olmuştur.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.