Hüseyin Turan hayatı ve biyografi, Hüseyin Turan kimdir, nereli, Hüseyin Turan kaç yaşında

Hüseyin Turan Kimdir, Hayatı, Biyografi, Kaç Yaşında, Nereli?

Hüseyin Turan hayatı ve biyografi, Hüseyin Turan kimdir, nereli, Hüseyin Turan kaç yaşında gibi soruların cevapların bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hüseyin Turan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hüseyin Turan 1967 yılında Erzincan’da dünyaya gelmiştir. Hüseyin Turan sekiz kardeştir. Hüseyin Turan ilkokula Erzincan’da, 2. sınıfta İzmir’e taşındılar eğitimine burada devam etti. Hüseyin Turan müzik ile tanışması lise yıllarında oldu. Bu yıllarda bağlama çalmaya başladı ve eğitimler aldı. Katıldığı halk oyunları yarışmalarında üç Türkiye Birinciliği ve bir Dünya Birinciliği elde etti.

1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Muhasebe Bölümüne girdi. Üç yıl bu bölümde öğrenim gördü, sonrasında Ege Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’ne geçti. Tarz olarak Türk halk müziğini seçip müzikal yaşamına üniversite yıllarında ağırlık verdi, bu yıllarda gitar çalmayı da öğrendi.

Konservatuvarda eğitimine devam ederken arkadaşları ile birlikte Grup Laçin’i kurdu sonra eğitimini tamamladıktan sonra gruptan ayrılmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir