İpek Karapınar Kimdir Biyografisi

İpek Karapınar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Bir dönemin en fazla ilgi görmüş dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu ile Kırgın Çiçekler dizilerinde birden çok sezon rol almış oyuncu İpek Karapınar kimdir kaç yaşında nereli? cevapları ve tüm bilgileri.

İpek Karapınar Kimdir Biyografisi

Ünlü Oyuncu 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Boyu 1.65 cm, kilosu ise 52-54 arasındadır.Birçok dizide rol almış oynayan Güzel oyuncunun en tanındığı dizi ise Küçük Sırlar dizisi olmuştur.Küçük Sırlar Arzu karakterini canlandırmıştır.Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde keman eğitimi görmüştür.İlk oynamış olduğu dizi ise Hatırla Sevgili adındaki dizi olmuştur.Dizi oyunculuğuna ilk adım attığı dizi olması nedeniyle bu dizi Ünlü Sanatçı için önemlidir.

Kırgın Çiçekler Feride rolü ile 2015 yazı ekrana çıkmış olan oyuncu dizide zengin bir ailenin kızını canlandırmıştır.Baba parası yiyip eğlenmesine bakmayıp Yetiştirme Yurdundaki kızlarla ilgilenen iyi kalpli birini oynamıştır.Dizi 2017’de bitmiştir.

İpek Karapınar Oynadığı Diziler

– Hatırla Sevgili (Emine)
– Kurtlar Vadisi Pusu (Funda Büyük)
– Zehirli Sarmaşık (Sinem)
– Doludizgin Yıllar (Gülşen)
– Köprü (Aslı Yazıcı)
– Küçük Sırlar (Arzu)
– Ustura Kemal (Nihal)
– Talih Kuşu (Cansu)
– Adını Kalbime Yazdım (Leyla)
– Kırgin Çiçekler (3 Yıl)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir