İdris Nebi Taşkan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İdris Nebi Taşkan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Arkadaşlar İyidir dizisi Pazar günleri içerisinde en fazla izlenen dizilerden biri olarak ilk bölümlerinle resmen zirvede yer aldı.Bu çıkışla beraber dizide genç oyunculardan biri olan dizinin en fazla dikkat çeken başrol oyuncuları arasında yer alan oyuncu İdris Nebi Taşkan kimdir kaç yaşında boyu kaç? sizlere dizinin en merak edilen kişilerinden biri olan oyuncunun biyografisini paylaşacağız.

İdris Nebi Taşkan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Genç isim İdris Nebi Taşkan şuanda 19 yaşında olan bir oyuncudur.2016 tarihine göre yaşını söylediğimizi unutmamak gerek.1997 senesinde hayata gözlerini açmış olan oyuncunun doğduğu yer İstanbuldur.Boyu 1,85 olan oyuncu ilk kez bir dizinin başrolünde yer almaktadır.

Oyunculuk ile beraber Basketbolcuda olan ünlü isim halen profesyonel anlamda basketbol oynamaktadır.Yorucu bir tempoyla beraber bir yandan Basketbol oynarken diğer yandan ise dizi setlerine katılarak hem dizide rol almakta hemde oynamış olduğu basketbol takımında mücadele etmektedir.

Arkadaşlar İyidir Eren Kimdir Rolü Ne?

Dizide Eren karakteri ile karşımıza çıkmakta olan oyuncu dizinin asi karakterlerinden biridir.Annesi ve küçük kardeşinle beraber yaşayan bir karakteri canlandıran oyuncu kardeşinin oyuncu olmasını istememektedir.Bu yüzden dizide sürekli annesinle bu konuda tartışmaktadır.Ayrıca arkadaşlarınada kendisini farklı tanıtan Eren zengin biri değildir.Arkadaşları ise onun çok zengin biri olduğunu düşünmektedir.Bakalım ilerleyen bölümlerle beraber gerçekler ortaya çıkacak mı?

Oynadığı Diziler

Muhteşem Yüzyıl
Poyraz Karayel
Arkadaşlar İyidirBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın