İdris Nebi Taşkan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaçtır? Biyografisi

İdris Nebi Taşkan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Show Tv’nin ilgi çekmiş gençlik dizilerinden biri olan Arkadaşlar İyidir adındaki dizide başrol oynamasının ardından dizi yapımcılarının dikkatini çekmiş bu diziden sonra gelen teklifleri dikkate alarak bazı dizilerde oynamaya başlamış oyuncu İdris Nebi Taşkan kimdir kaç yaşında boyu kaç? merak edilen kişilerden biri olan oyuncunun biyografisini sizlerle paylaşıyoruz.

İdris Nebi Taşkan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Genç isim İdris Nebi Taşkan, 18.08.1997 senesinde hayata gözlerini açmış bir oyuncudur.Doğmuş olduğu yer İstanbuldur.Bir ikiz kardeşi olan oyuncunun annesi ev hanımı, babası ise Otel işletmecisidir.Annesi ile babası o 11 yaşındayken ayrılmışlardır.Boyu 1.90 cm olan oyuncu 2016 tarihinde ilk kez bir dizinin başrolünde yer almıştır.

Oyunculuk ile beraber Basketbolcuda olan ünlü isim halen profesyonel anlamda basketbol oynamaktadır.Yorucu bir tempoyla beraber bir yandan Basketbol oynarken diğer yandan ise dizi setlerine katılarak hem dizide rol almakta hem de oynamış olduğu basketbol takımında mücadele etmektedir.

İlk kez oyunculuğa Muhteşem Yüzyıl’da yer alarak başlamış olan oyuncu ardından ise çok az bir sürede olsa Poyraz Karayel dizisinde rol almıştır.Bu dizinin ardından ise esas kendi oyunculuğunu herkese göstermiş olduğu dizi olan Arkadaşlar İyidir dizisinde başrol oynamıştır.Bu dizide Eren karakterini canlandırmış olan oyuncu dizi gereği çok farklı bir karakter ile ekranlarda bulunmuştur.

Bu dizinin ardından ise 2017’de Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde oynayan isim, 2019’da ise Zalim İstanbul dizisinde rol almıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2014 – Muhteşem Yüzyıl
2015 – Poyraz Karayel
2016 – Arkadaşlar İyidir
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları
2019 – Özgür Dünya (Film)
2019 – Zalim İstanbul

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir