Irmak Atuk Kimdir Boyu Biyografisi

Irmak Atuk Kimdir?

Türkiye’nin 2002 güzelleri arasında bulunan, yapılan güzellik yarışmasının birincisi olmuş ve sonrasında dünya genelindede 2.lik elde etmeyi başarmış güzel bir manken ve aynı zamanda oyuncu olan Irmak Atuk kimdir? güzel mankenin özgeçmişini arayanlar en doğru yerdesiniz.

Irmak Atuk Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Irmak Atuk, Ünlü manken ve aynı zamanda bazı dizilerde rol almış bir oyuncudur.İzmirli olan ismin doğum yılı ise 1985’dir.İzmir’de geçirmiş olduğu senelerin ardından mesleğindeki kariyerini ve oyunculuğunu yapabilmek amacınla İstanbul’a yerleşmiştir.Halen İstanbul’da yaşamakta olan ismin boyu 1.75’dir.

Kariyerine 2002 tarihinle beraber başlamış olan isim bu sene içerisinde ilk önce Best Model yarışmasına girmiştir.Türkiye’de düzenlenen bu yarışmanın ilk ayağında 1. olmuş sonrasında ise Worl yani dünya çapında yapılan Best Model Of’a katılmıştır.Burada da güzel bir derece elde ederek ikinciliği kapmıştır.

2003’de oyunculuk teklifi üzerine teklifi kabül etmiş ve Gurbet Kadını ismindeki dizide rol almıştır.Kariyerindeki ilk oyunculuk deneyiminide bu dizi ile beraber gerçekleştirmiştir.

visum china
visum china

Bir dönem Çarkıfelek isimli programın hostesliğinide yapmış olan isim ardından bu yarışmadan ayrılmıştır.

2 defa nişanlanıp ayrılmış olan ismin ilk nişanlılık tarihi 2009’dur.2010 senesinde ikinci kez nişanlanıp yine ayrılmışlardır.

2013’de düzenlenen Survivor yarışmasında yarışmış olan isim finale kalamadan elenmiştir.Yarışma sonrası ekranda pek rastlayamadığımız isim en son oyunculuğunu da 2007 yılında yapmıştır.

irmak-atuk-biyografi

Irmak Atuk Oynadığı Diziler Nelerdir?

2003 – Gurbet Kadını
2003 – Lise Defteri
2005 – Ölümüne Sevdalar
2007 – Doktorlar ( Konuk isim olarak)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir