Güzide Arslan Kimdir?

Güzide Arslan Kimdir?

Bugün yine bambaşka bir güzel ünlünün biyografisini sizlere sunacağız.Bir çok dizide görmüş olduğumuz güzelliği ile pozitif enerjisini bir araya getiren Güzide Arslan kimdir? hakkındaki en doğru bilgileri bu yazımızla öğrenebileceksiniz.

Güzide Arslan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ünlü oyunculardan Güzide Arslan 25 yaşında olan Başkent Ankaralı bir bayan oyuncudur.İlk defa 11 yaşındayken izlemiş olduğu tiyatro ile beraber oyunculuğu sevmiş fakat o yaşlarda oyunculuk mesleğini düşünmemiştir.Okul yıllarınla beraber en büyük hedefi Öğretmen olmak olan oyuncu Edebiyat Öğretmeni olmayı çok istemiştir fakat lise eğitimini Hemşirelik lisesine yazılarak tamamlamıştır.Boyu 1,65’dir.

Baba tarafından Nevşehirli olan 1992’li oyuncu lise bitmesinin ardından oyunculuk eğitimi alma amacıyla ve sevdiği mesleği yapmak için Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünde okumuştur.Halen Edebiyatı unutmayan ve seven oyuncu çeşitli dizilerle karşımıza çıkmıştır.Saçlarınının rengi kahverengi olan oyuncunun gözleride aynı renktir.

Günebakan dizisi ile beraber Gamsız Hayat dizilerinde roller almıştır.Bu dizilerin ikiside izleyici kitlesinin yeterli olmamasından dolayı ekranlara erken veda etmiştir.Günebakan dizisinin çekimlerinde çok eğlenen oyuncu bu dizinin bitmesinle beraber bir süre kadar depresyon sorunu yaşamıştır.

Oyuncu halen O Hayat Benim adındaki dizide rol almaktadır.Bu dizinin ilk bölümlerinden itibaren dizide olmasına rağmen bir süre kadar diziden ayrılmış ardından tekrar bu diziye dönüş yapmıştır.

Güzide Arslan Oynadığı Diziler ile Filmler Nelerdir?

2009 – Arka Sokaklar
2014 – O Hayat Benim
2015 – Evli ve Öfkeli
2015 – Gamsız Hayat
2015 – Günebakan
2016 – Hayat Çizgisi Suriye (Film)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın