Güzide Arslan Kimdir Biyografisi

Güzide Arslan Kimdir?

Bugün yine bambaşka bir güzel ünlünün biyografisini sizlere sunacağız.Bir çok dizide görmüş olduğumuz güzelliği ile pozitif enerjisini bir araya getiren Güzide Arslan kimdir? hakkındaki en doğru bilgileri bu yazımızla öğrenebileceksiniz.

Güzide Arslan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ünlü oyunculardan Güzide Arslan 1992’li olan Başkent Ankaralı bir bayan oyuncudur.İlk defa 11 yaşındayken izlemiş olduğu tiyatro ile beraber oyunculuğu sevmiş fakat o yaşlarda oyunculuk mesleğini düşünmemiştir.Okul yıllarınla beraber en büyük hedefi Öğretmen olmak olan oyuncu Edebiyat Öğretmeni olmayı çok istemiştir fakat lise eğitimini Hemşirelik lisesine yazılarak tamamlamıştır.Boyu 1,65’dir.

Baba tarafından Nevşehirli olan oyuncu lise bitmesinin ardından oyunculuk eğitimi alma amacıyla ve sevdiği mesleği yapmak için Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünde okumuştur.Halen Edebiyatı unutmayan ve seven oyuncu çeşitli dizilerle karşımıza çıkmıştır.Saçlarınının rengi kahverengi olan oyuncunun gözleride aynı renktir.

Günebakan dizisi ile beraber Gamsız Hayat dizilerinde roller almıştır.Bu dizilerin ikiside izleyici kitlesinin yeterli olmamasından dolayı ekranlara erken veda etmiştir.Günebakan dizisinin çekimlerinde çok eğlenen oyuncu bu dizinin bitmesinle beraber bir süre kadar depresyon sorunu yaşamış fakat bu sorunu kısa sürede atlatmıştır.

Oyuncu son olarak çeşitli dizilerde roller almıştır.Lise Devriyesi ve Payitaht Abdülhamid oyuncunun yer aldığı son 2 dizidir.

Güzide Arslan Oynadığı Diziler ile Filmler Nelerdir?

2009 – Arka Sokaklar
2014 – O Hayat Benim
2015 – Evli ve Öfkeli
2015 – Gamsız Hayat
2015 – Günebakan
2016 – Hayat Çizgisi Suriye (Film)
2017 – Lıse Devriyesi
2018 – Payitaht Abdülhamid (2.sezondan itibaren)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir