İnci Ertuğrul Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

İnci Ertuğrul Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hayatının büyük bir bölümünü sunuculuk yaparak sürdüren, bir çok başarılı programa imzasını atmış ve atmaya devam eden, bir o kadar da izleyiciler tarafından sevilen ünlü sunuculardan İnci Ertuğrul kimdir kaç yaşında nereli? Star Tv’de yeni bir program sunan ünlü isim ile ilgili bilgiler yazımızda.

İnci Ertuğrul Kimdir? Kaç Yaşında Biyografisi

İnci Ertuğrul, 1956 doğumlu olan Trabzonlu bir sunucudur.Kendisi Trabzon’un köftesinle ünlü ilçelerinden biri olan Akçaabat ilçesinde hayata gözlerini açmıştır.Ünlü isim Eğitimine yine bu ilçede başlamış ve ilkokul ile beraber liseyi burada bitirmiştir.Ardından Üniversiteyi yine memleketinde okuyan sunucu K.T.Ü’ni kazanmış ve burada İşletme bölümünü okumuştur.Sonrasında Trt televizyonu tarafından yapılan Spikerlik sınavlarına katılmış ve bu sınavı geçerek radyo ve televizyonlarda yer almaya başlamıştır.

İlk olarak özel bir radyo içerisinde sunuculuk yapmaya başlamış ve bu işte toplam 3 sene kadar çalışmıştır.Aynı seneler içerisinde bu meslekle ilgili eğitimlerini sürdürdü ve Trt Gap ekranlarına geçerek burada bazı programların sunucusu oldu.

1993 senesinde Trt Gap ekranından Tgrt televizyonuna geçmiş ve burada yine bazı programlar sunmaya başlamıştır.İlk olarak Sabah programları yaptı.Ardından ise tartışma programlarını sunarak gemçlerin düşüncelerini aktardı.Radyoyu bırakmayan isim bir yandan ise Tgrt FM radyosunda bulunmaya başladı ve burada yine belirli saatlerde program sundu.

İnci Ertuğrul Tgrt Haber bölümünde çalışmaya bir çok programı sunmasının ardından geçti.Burada başta Ana Haber Bülteni olmak üzere çok sayıda görevde yer aldı.Bu kanalda toplam olarak dokuz sene gibi uzunca bir süre çalıştı.

Programları arasında çok dikkat çekenlerden biri kendi isminide vermiş olduğu Sizin Sesiniz isimli programdır.Bu programda hem Türkiye genelindeki sorunlar ele alınmış hemde kayıp insanlar aranmıştır.Bu program vasıtasınla dört sezon içerisinde toplam 700’e yakın kayıp insan bulunmuştur.Çok önemli bir başarıya imza atmış ve bu program bir çok kanalda yayınlanmıştır.

Çoğu kanalda görmüş olduğumuz İnci Ertuğrul, son olarak Star Tv ekranlarında Gerçeğin Peşinde programı ile ekrana gelmektedir.Bu programdan önce ise Fox Tv ekranlarında Kaybolan Çiçekler isimli programı sunmuştur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.