Ozan Osmanpaşaoğlu Kimdir Biyografisi Hayatı

Ozan Osmanpaşaoğlu Kimdir?

İlk olarak reklamlar ile başlamış olduğu kariyerine, ilerleyen zamanlarla beraber dizi ve filmleride dahil etmeyi başarmış çok güleryüzlü bir oyuncu olarak gördüğümüz ünlü kişi Ozan Osmanpaşaoğlu kimdir? sizleri daha fazla meraklandırmaya lüzum yok hemen özgeçmişine geçelim.

Ozan Osmanpaşaoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Memleketi Trabzon olan oyuncu Ozan Osmanpaşaoğlu 31.12.1983 senesinde hayata gözlerini açmıştır.Trabzon şehrimizde hayatının yaklaşık 17-18 senesini geçirmesinin ardından lise bitmesinle beraber Üniversiteyi kazanmış ve bu durum dolayısıyla okumak için İstanbul’a gitmiştir.Burada Elektrik ve Elektronik Müh. bölümünü okumuştur.Babası ile annesinin mesleği aynıdır ve ikiside mühendistir.Boyu 1.78’dir.

Üniversite ve ardından bitirmiş olduğu Yüksek Lisansla beraber arkadaşının yardımınla beraber bir ajansa kayıt olmuştur.Oyunculuğu baya süredir istemesine rağmen bu konuda eğitim almamış ve bu mesleği çok seven bir isim olduğunu kendisi açıklamıştır.

Ajans tarafından öncelikle belirli reklamlarda rol almaya başlayan Ozan Osmanpaşaoğlu, televizyonlarda karşımıza 2006 tarihinle beraber çıkmıştır.Ardından 2008 senesinde Türkcell reklamında ve Aşk Yakar adındaki dizide rol almıştır.

visum china
visum china

2008’de oynadığı dizinin sonrasında 2009’da sinemada yer almıştır.Acı Aşk adındaki filmde rol alan oyuncu 2011’de ise tanınmış önemli gruplardan biri olan Duman grubuna ait klipte bulunmuştur.

2013 senesinden itibaren iki yıl süresince Beni Böyle Sev dizisinde rol almış olan oyuncu ardından ise Güneşi Beklerken dizisinde oyunculuk yapmıştır.

Son olarak Kırlangıç fırtınası dizisinin oyuncularından biri olarak bu dizide yer almıştır.

ozan-osmanpasaoglu-biyografi

Ozan Osmanpaşaoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2008 – Ask Yakar
2009 – Acı Ask (Film)
2009 – Ey Ask Nerdesin
2010 – Turkan
2011 – Kalbim Seni Secti
2013 – Beni Boyle Sev
2013 – Gunesi Beklerken
2016 – Posta Kutusu (Film)
2017 – Damat Takimi (Film)
2017 – Kırlangıç Fırtınası

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir