Didem İnselel Kimdir?

Didem İnselel Kimdir?

2003’de yer aldığı dizi ile beraber bu oyunculuk macerasında hiç duraksamadan ilerlemeyi başarmış, güzelliğinin yanı sıra oyunculuğundaki yeteneğininde göz doldurduğu ünlü isim Didem İnselel kimdir? oyuncu hakkında bir çok detay yazımızla sizlerle.

Didem İnselel Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Didem İnselel, 13.07.1976’lı İstanbullu bir çok dizi ile filmde yer almış olan bir oyuncudur.Ünlü oyuncu eğitiminide yapmış olduğu meslek olan oyunculuk üzerine almıştır.Boyu 1.72 olan oyuncunun mezun olmuş olduğu yer Akademi İstanbul’un Radyo ile Televizyon bölümüdür.

Seneler 2003’ü gösterdiğinde ilk defa kameraların önüne geçmeye başlamış ve yer almış olduğu dizi için çekimlere katılmıştır.Oynamış olduğu ilk dizisinin ismi Serseri Aşıklar isimli dizidir.Bu dizinin sonrasında ise Camdan Pabuçlar dizisinde yer almıştır.

2007’de Kavak Yelleri isimli dizide oynamaya başlamıştır.Dizinin ilk bölümünden itibaren dizide yer alan oyuncu tam 4 sezon gibi uzunca bir sezon bu dizide yer almıştır.Dönem içerisinde çok sık izlenen ve insanların en fazla takdir etmiş olduğu dizi olan bu dizide çok usta oyuncular oynamıştır.Bu dizi oyuncunun hayatındaki kariyeri içinde son derece önemlidir.Bu dizi ile beraber daha fazla ünlenen bir kişi olmuştur.

Kavak Yelleri dizisinin bitmesinden sonra Sen de gitme isimli dizide rol almaya başlayan Didem İnselel, ardından ise 6 Mantı dizisinde rol almıştır.Yer aldığı ilk film projesi 2015 tarihindedir.Toz Bezi adındaki filmde rol almıştır.

Oyuncu bir röportajında yer almış olduğu dizilerdeki rolleri ile kişiliğinin birbirinden çok bağımsız olduğunu söylemiştir.Kendisinin normal hayatta oldukça sakin bir yapıda olduğunu açıklamıştır.Dizilerdeki karakterleri beğenmesede oyunculuğun her karakteri mümkün olduğunca iyi oynamaktan geçtiğini vurgulamıştır.

Didem İnselel son olarak Show tv ekranlarının ekranlara veda etmiş dizilerinden Arkadaşlar İyidir dizisinde oynamıştır.Bu dizi ilk zamanlar iyi reyting almış olsa da zamanla reytinlerde düşüş yaşamış ve yapımcılar tarafından final yapılarak ekranlara veda etmiştir.

didem-inselel-biyografi

Didem İnselel Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Serseri Aşıklar
2004 – Camdan Pabuclar
2006 – 29-30
2006 – Sahte Prenses
2007 – Kavak Yelleri
2009 – Kahramanlar
2011 – Sen de Gitme
2013 – Beni Böyle Sev
2015 – Toz Bezi (Film)
2016 – Arkadaşlar İyidir
2016 – Sonsuz Ask (Film)
2017 – Dayan Yüreğim
2017 – İstanbul’lu Gelin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın