Perihan Ünlücan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Perihan Ünlücan Kimdir?

Yaz ayının güzel dizilerinden biri olmuş Kırlangıç Fırtınası isimli dizide son olarak görmüş olduğumuz ve dizinin güzel oyuncularından biri olan Perihan Ünlücan kimdir? hakkında öğrenmek istediğiniz bir çok bilgi.

Perihan Ünlücan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Perihan Ünlücan, 1984’lü olan ve nüfusunla bir çok ülkeyi sollayıp geçen İstanbul ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır.Güzel isim Balık burcuna sahiptir ve bir çok özelliğini taşımaktadır.Boyu 1.76 cm, kilosunun ise 60 olduğu bilinmektedir.

İstanbul’da ilkokula başlayan oyuncu zorlu ilkokul ve lisenin ardından Üniversiteyi kazanmış ve Üniversite sebebiyle Kocaeli’ne gitmiştir.Burada Kocaeli Üniversitesinin Fizik bölümünü okuyan isim okul yıllarından itibaren oyuncu olmak istemiştir.

Oyunculukta keşfedilmesi ilginç bir şekilde Üniversite okurken gitmiş olduğu Konser sırasında olmuştur.Gül Oğuz ile tanışmasının ardından oyunculuğa adım atmaya başlamış olan isim öncelikle Reklamlar ile karşımıza gelmiştir.

İlk rol almış olduğu reklam filmi Pepsi firmasına ait reklam filmidir.Bu reklamların ardından hızlı bir şekilde dizi oyunculuğu için teklifler almış ve 2009’da ilk dizisi olan Kış Masalı dizisinde rol almıştır.Bu dizi sonrası Keskin Bıçak’ta rol alan oyuncu 2014’de ise bir filmde oynamıştır.

2017’de Kırlangıç Fırtınası dizisinde ve Ver Kaç isimli filmde rol almış olan oyuncu son olarak bu 2 yapımda yer almıştır.

Perihan Ünlücan Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2009 – Kış Masalı
2010 – Keskin Bıçak
2014 – Polis Akademesı Alaturka (Film)
2014 – Karadayi ( Üçüncü Sezon)
2015 – Hatırla Gonul
2017 – Kırlangıç Fırtınası
2017 – Ver Kaç (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.