İsmail Ege Şaşmaz Kimdir Biyografisi

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir Kaç Yaşında?

Oyunculuk heyecanını yaşamaya 2013’den itibaren başlayan, bu zamana kadar çeşitli dizilerde izlediğimiz oyuncu İsmail Ege Şaşmaz kimdir kaç yaşında nereli? bu soruların yanıtlarını sizlere aktaracağız.

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa’da doğmuştur.14-15 yaşlarından beri hem reklamlarda hem de filmlerde rol almıştır.Güzel fiziği ve yakışıklılığı ile beraber Fotomodellik mesleğini bir süre yapan oyuncu Güneşi Beklerken dizisiyle beraber çıkış sağlamıştır.Başrolde oynamanın zorluklarını yaşamış ve ilk teklif geldiği sırada nasıl bu rolü üstleneceğini düşünmüş olsada kendine güvenmiş ve başarı ile rolünü oynamıştır.Boyu 1.83 cm kilosuda 78’dir.

Polinas Endüstri Meslek lisesini bitirmesinin ardından Manisa Belediye Konservatuarı elemelerine katılmış ve yapılan eleme sonucunda en iyi erkek aday olarak birinci olmuştur.Konservatuar okuduğu sıralarda oyunculuk mesleğini yapmak istemiş ve yeteneği ile beraber İstanbul’a gitmiştir.Oyunculuğunun yanında hem şarkı sözü hemde şiir yazan biridir.Kendisinin bir tane Aytaç isminde kardeşi bulunmaktadır.Ailesi ile çok iyi anlaşabilen Oyuncu İstanbul ilimizde yaşamına devam etmektedir.

Güneşi Beklerken Barış karakteri ile oyunculuğa başlamış olan isim bu dizi sonrasında Günebakan ve Serçe Sarayı dizilerinde rol almıştır.Lise Devriyesi ve Mehmetçik Kut’ül Amare oyuncunun yer aldığı son dizilerdir.

visum china
visum china

ismail-ege-sasmaz-biyografi

Hayatında olacak kadının zeki bir kadın olmasını isteyen oyuncu, anı yaşayan kadınlardan hoşlanıyor.Planlı, programlı insanlardan hoşlanmayan isim, aşk tanımı ise; sevdiği insanın sevdiğinin yanında olması olarak tanımlıyor.

Oynadığı Diziler Nedir?

– Güneşi Beklerken
– Günebakan
– Serçe Sarayi
– Ask Yalani Sever
– Ask Laftan Anlamaz
– Lise Devriyesi
– Mehmetçik Kut’ül Amare

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir