Cenk Tosun Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Cenk Tosun Kimdir?

Gaziantepspor takımında bizler onu tanıdık.Harika gollerle beraber 4 büyük takımın ilgisini çekmiş ardından ise Beşiktaşa transfer olmuştur.Bu konumuzda Cenk Tosun Kimdir? nereli kaç yaşında? bilgilerine erişebilirsiniz.

Cenk Tosun Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Cenk Tosun 7 Haziran 1991 senesinde Almanya’da dünyaya gelmiştir.Ailesi Türktür.6 yaşına geldiği zaman Eintracht Frankfurt takımının alt yapısına yazıldı ve burada top oynamaya başlamıştır.2009-2010 tarihinde Alt yapısına yazıldığı takımda forma giymeye başladı.2010-2011 sezonunda ise asıl kadrosuna giriş yaptı fakat hiçbir maçta forma giyemedi.Daha sonra bu takımın 2. takımına geçiş yaptı ve o takımda oynadığı 13 maç neticesinde 11 gol atarak büyük başarı sağladı.

Eintracht Frankfurt takımında A takıma girememesinin verdiği sıkıntı ile beraber Türkiye’de futbol oynamaya karar vermiş ve Gaziantespor takımında forma giymeye başlamıştr.2010-2011 sezonun ara bölümünde Gaziantepspor takımına resmen transferi gerçekleşti.Oynamış olduğu ilk 4 resmi maçın neticesinde takımı galip gelme başarısı gösterdi.14 Lig maçına çıktı ve 10 gol atıp 6 defada asist yapmıştır.

2 Şubat 2014 senesinde Beşiktaş takımına transferi gerçekleşti ve 5 senelik bir sözleşme yaptı.Halen Beşiktaş takımında forma giymektedir.2006 tarihinden 2011 tarihine kadar Almanya U Milli takımında oynamış 2011 den sonra ise Türkiye A Milli Takımımızda forma giymiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir