Jisoo kimdir, Jisoo nereli, Jisoo'nun hayatı, biyografisi, Jisoo kaç yaşında, Jisoo'nun gerçek adı nedir, Jisoo'nun özel hayatı, boyu, kilosu kaç?

Jisoo Kimdir? Jisoo Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Blackpink grubunun üyesi Jisoo kimdir, Jisoo nereli, Jisoo’nun hayatı, biyografisi, Jisoo kaç yaşında, Jisoo’nun gerçek adı nedir, Jisoo’nun özel hayatı, boyu, kilosu kaç? İşte Jisoo hakkında detaylar.

Jisoo Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Blackpink üyesi Jisoo, gerçek adı Kim Ji-soo olan Güney Koreli bir şarkıcı, dansçı ve oyuncudur. Güney Kore’nin Gyeonggi bölgesindeki Gunpo şehrinde doğmuştur. Bir abisi ve bir ablası vardır. Blackpink’te bir ana vokal olarak görev yapmaktadır.

Jisoo, küçük yaşta sanata ilgi duyarak oyunculuk eğitimi almaya başladı ve birçok reklam filminde yer aldı. Daha sonra YG Entertainment tarafından keşfedildi ve Blackpink üyesi olarak 2016’da çıkış yaptı.

Jisoo, Blackpink’in en iyi vokallerinden biri olarak kabul edilir. Grubun şarkılarında sıklıkla  ana vokal olarak yer almaktadır. Ayrıca müzik videolarında ve canlı performanslarda enerjik danslarıyla dikkat çekmektedir.

Jisoo, aynı zamanda oyunculuk kariyerine de odaklanmıştır. 2015 yılında “The Producers” dizisinde ufak bir rol aldı ve 2018 yılında “Arthdal Chronicles” adlı diziye katıldı. Ayrıca, birçok TV programında ve reklam filminde de yer almıştır.

Jisoo’nun Özel Hayatı

Özel hayatıyla ilgili olarak, Jisoo hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Blackpink’in diğer üyeleri gibi, özel hayatının gizliliğini korumaya çalışmaktadır. Ancak hayranlar, Jisoo’nun kendi sosyal medya hesaplarında paylaştığı fotoğraflar ve videolar sayesinde onun şirin ve neşeli bir kişiliği olduğunu bilmektedir.

Jisoo’nun Boyu, Kilosu Kaç?

Jisoo, 1.63 metre boyunda ve yaklaşık 45 kilogram ağırlığındadır. Jisoo’nun saçları ve giyimi gibi görünüşü, moda endüstrisinde de etkili bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca Chanel gibi dünyaca ünlü moda markalarının da marka elçisi olarak görev yapmaktadır.

Jisoo hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir Yorum

  1. Çoook mükemmel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir