Kimya Gökçe Aytaç Kimdir Hayatı

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Yer aldığı dizi ve reklamlardaki kusursuz fiziği ve güzelliği ile tüm herkesin ilgisini çekmiş, oyunculukta da 10 üzerinden 10 puan alan oyuncu Kimya Gökçe Aytaç kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? yanıtını ve daha fazlasını öğrenmek için hemen konumuzu inceleyin.

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir? Biyografisi

24 Ocak 1990 tarihinde İstanbul’da doğan Kimya Gökçe Aytaç, 1.75 metre boyunda, 55 kilo ve Kova burcudur.Eğitimci bir ailenin kızı olan oyuncunun Babası Matematik öğretmeni, annesi okul müdürü, ablası ise bir Üniversite’de öğretim üyesidir.Üniversitede Bilgisayar Programcılığı bölümü okurken Tiyatro’ya yönelen isim, Craft ve Dialog gibi önemli Oyunculuk eğitimi merkezlerine yazılmış ve eğitim almıştır.

Başta reklamlar olmak üzere tiyatro, sinema ve diziler ile kariyerinde güzel tecrübeler yaşamış olan isim, bir çok reklamın ekran yüzlerinden biri olmuştur.Bu reklamlar sırasıyla şu şekildedir; Atlas Teras, Balparmak, Essenora reklamı, Papia dekor, Moda Cruz reklamlarıdır.

2013’de “20 Dakika” dizisinde oynayan oyuncu, sırasıyla Yahşi Cazibe, Kertenkele ve İkinci Yalancı gibi dizilerde de oynamıştır.Kimdirkim.com Rol aldığı filmler ise 2016 tarihindeki “Suda Balık” ile 2017 tarihindeki “Vezir Parmağı” filmleridir.2016 tarihinde İdeal Koca ve Sevgili Karım isimli Tiyatrolarda yer alan isim, 2018 tarihinde ise Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosunda yer almıştır.

Sadece oyunculuk yeteneği ile öne çıkmayan isim ayrıca spor konusunda da oldukça yeteneklidir.Tekvando sporunla ilgilenmiş ve At Biniciliği yapmıştır.Hayvanlarla çok ilgilenen isim özellikle köpekleri çok sevmektedir.Sosyal medyayıda es geçmeyen oyuncunun Instagram hesabı vardır.Bu hesabından düzenli olmasa da belirli günlerde paylaşımlarına rastlamak mümkündür.

kimya-gokce-aytac-biyografi

Kimya Gökçe Aytaç Oynadığı Diziler ve Filmler

2013 – 20 Dakika
2014 – Medcezır
2014 – Yahsi Cazibe
2015 – Zeyrek ile Çeyrek
2016 – Kertenkele
2016 – Ruzgarın Kalbı
2016 – Suda Balık (Film)
2017 – İki Yalanci
2017 – Vezir Parmağı (Film)
2018 – Servet
2018 – Erkencı Kuş
2018 – Koca Bulma Sanatı (Film)
2018 – Diriliş Ertuğrul (5. sezon)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir