Blacpink üyesi Lalisa Manoban'ın hayatını, biyografisini derledik. Lalisa Manoban kimdir, nereli, Lalisa Manoban kaç yaşında, Lalisa Manoban boyu, kilosu kaç, Lalisa Manoban evli mi?

Blackpink Üyesi Lalisa Manoban Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Güney Koreli müzik grubu olan Blackpink’in üyeleri çok aranmaktadır. Bu yazımızda Blacpink üyesi Lalisa Manoban’ın hayatını, biyografisini derledik. Lalisa Manoban kimdir, nereli, Lalisa Manoban kaç yaşında, Lalisa Manoban boyu, kilosu kaç, Lalisa Manoban evli mi? İşte Blackpink üyesi Lalisa Manoban hakkında detaylar.

Lalisa Manoban Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Lalisa Manoban Güney Kore’de yaşayan Taylandlı bir rapçi, şarkıcı ve dansçıdır . Sahne adı Lisa ile daha iyi tanınır. YG Entertainment bünyesindeki Güney Koreli genç bayan grubu Blackpink’in bir üyesidir . 27 Mart 1997’de Bangkok, Tayland’da doğdu. Kimliği ve etnik kökeni Taylandlıdır. Asıl adı Pranpriya Manoban daha sonra yasal olarak ilk adını Lalisa olarak değiştirdi. Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Lisa (Lalisa) “ Gelecekteki Sanatçının En İyisi Ödülü ” , “ Yılın Yeni Sanatçısı” , “Bonsang Ödülü” ve “ Dünya Çaylak Ödülü” gibi unvanlar.  İngilizce, Tayca, Japonca ve Korece dillerini akıcı bir şekilde konuşabilmektedir.

Blacpink üyesi Lalisa Manoban'ın hayatını, biyografisini derledik. Lalisa Manoban kimdir, nereli, Lalisa Manoban kaç yaşında, Lalisa Manoban boyu, kilosu kaç, Lalisa Manoban evli mi?

Lalisa Manoban Boyu Kaç?

Lalisa Manoban 1.68 boyundadır.

Lalisa Manoban Kaç Kilo?

Lalisa Manoban 46 kilodur.

Lalisa Manoban Hangi Burç?

Lalisa Manoban Koç burcudur.

Lalisa Manoban Evli mi?

Lalisa Manoban bekardır.

Lalisa Manoban Hakkında Bilgiler

  • Yemeklerde, Lalisa Manoban patates kızartmasını sever
  • İçeceklerde Lalisa Manoban tatlı içecekleri sever
  • Lalisa Manoban’ın En Sevdiği Renk Sarı
  • Müzik Türünde, Lalisa Manoban Pop’u seviyor, rap yapıyor
  • En sevdiği hobisi dans etmek ve rap yapmak
  • En sevdiği şarkı YG Artist’in şarkıları.
  • Rol modeli YG Artist

Lalisa Manoban hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir