Survivor Yağmur kimdir? Yağmur Banda kimdir? Yağmur Banda kaç yaşında, nereli? Survivor Yağmur Banda boyu, kilosu kaç?

Survivor Yağmur Banda Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç

Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımına dahil olan Yağmur Banda, Survivor seyircisi tarafından yoğun bir ilgi ile takip edilmektedir. Survivor yarışmacısı Yağmur Banda gösterdiği performans ile seyircinin takdirini toplamıştır. 2022 Survivor All Star ekibine dahil olan Yağmur Banda, gönüllüler takımında yer alacaktır. Survivor Yağmur kimdir? Yağmur Banda kimdir? Yağmur Banda kaç yaşında, nereli? Survivor Yağmur Banda boyu, kilosu kaç? İşte Survivor Yağmur Banda hakkında detaylar.

Yağmur Banda Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yağmur Banda 27 Eylül 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yağmur Banda’nın doğum yeri İzmir’dir. Yağmur Banda’nın babası Hamit Banda annesi ise Deniz Eryılmaz Banda’dır.Yağmur Banda spor hayatını İzmir Büyükşehir Belediyesi Taekwondo takımında sürdürmektedir. Yağmur Banda’nın en büyük başarısı 2012 yılında 55 kiloda kazandığı Taekwondo Türkiye şampiyonluğudur. Taekwondo’nun dışında birçok spor dalıyla uğraşan Yağmur Banda, özellikle yüzmede beceri sahibidir. 2006 yılında Taekwondoya başlayan Yağmur Banda 11 yıldır bu spor ile uğraşmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Yağmur Banda Survivor:

Survivor Yağmur Banda daha önce ne zaman yarıştı? Survivor Yağmur Banda daha önce 2018 yılında Survivor All Star takımına karşı gönüllüler kadrosunda yer almıştı. Survivor Yağmur Banda tekrardan Survivor yarışmasına dahil edilmiştir. Survivor Yağmur Banda Survivor 2022 All Star Gönüllüler takımında yer almaktadır.

Yağmur Banda Boyu Kaç?

Yağmur Banda 1.71 boyundadır.

Yağmur Banda Kaç Kilo?

Yağmur Banda 55 kilodur.

Yağmur Banda Hangi Burç?

Yağmur Banda Terazi burcudur.

Yağmur Banda Instagram Hesabı

instagram.com/yagmurbanda

Survivor Yağmur Banda hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.