Lizge Cömert kimdir, nereli, Lizge Cömert kaç yaşında, Lizge Cömert boyu, kilosu kaç, Lizge Cömert rol aldığı dizi ve filmler neler?

Lizge Cömert Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Kardeşlerim dizisinde Süsen karakterini oynayan Lizge Cömert’in hayatı merak konusu oldu. Peki Lizge Cömert kimdir, nereli, Lizge Cömert kaç yaşında, Lizge Cömert boyu, kilosu kaç, Lizge Cömert rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Lizge Cömert hakkında detaylar.

Lizge Cömert Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Lizge Cömert 16 Ağustos 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimine Özyeğin Üniversitesi’nde devam etmektedir. İlk kez rol aldığı dizi ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisi oldu.Dizide Süsen karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Lizge Cömert Boyu Kaç?

Lizge Cömert 1.64 boyundadır.

Lizge Cömert Kaç Kilo?

Lizge Cömert 53 kilodur.

Lizge Cömert Burcu Nedir?

Lizge Cömert Aslan burcudur.

Lizge Cömert hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.